Siteden ayrılmadan önce tarafımca yazılan site içi arama motorunu deneyin.

Site İçi Arama

Hoş Geldiniz!

Sitemizde aradığınızı bulmak için buradasınız. Aşağıda yer alan Arama Kutusunu kullanarak istediğiniz anahtar kelimeleri girin ve hatta direkt sorunuzu sorun, hızlıca istediğiniz bilgiye ulaşın. Klasik arama metotlarını unutun, hukuk girift bir araştırma alanıdır, aradığınız kelimeler tam eşleşmese dahi size farklı perspektifleri içeren sonuçları da göstereceğiz. Bir hukukçunun koridorlarında dolaşmak başka hiçbir labirente benzemez.

Arama Kutusu – Güncel Versiyon

Yeni versiyonda aklınızdaki soruyu direkt sorabilirsiniz. Algoritma sizin için parçaları bir araya toplar, kaynak gösterir, kısa bir cevap sunar, ilgili sayfalara yönlendirme yapar. Aşağıdaki butona tıklayarak güncel versiyonu kullanabilirsiniz.

Arama Kutusu – Eski Versiyon

Aşağıdaki eski versiyonu da deneyebilirsiniz. Erişime açık durumdadır.

Arama kutusu, sitemizdeki içeriği kolayca taramanızı sağlar. Sitemizde bulunan geniş içerik yelpazesi arasında kaybolmadan, aradığınızı hızlıca bulmanıza yardımcı olur.

Eğer belirli bir konuyu arıyorsanız, siz henüz yazarken belli başlı arama sorguları size önerilecektir. Arama sorgularına tıklamadan “Ara” düğmesine tıklayarak aramayı başlatabilirsiniz. Sonuçlar hemen gösterilecek ve istediğiniz bilgiye ulaşmanız için size rehberlik edecektir.

Siz aramaya devam ederken, biz de size en iyi deneyimi sunmak için çalışacağız.

Arama kutusunu kullanarak keşfetmeye başlayın ve istediğiniz bilgiye kolayca ulaşın!

Avukat Saim İncekaş

Arama Motoru Teknik Bilgiler

Arama motoru algoritması ve web sitesindeki tüm back ve front end tarafımca yazılmaktadır. Altyapı olarak birçok farklı 3. taraf API kullanmaktayım. Kişisel hiçbir veriniz işlenmez, veritabanı sorguları analiz edilerek her versiyonda daha iyi hale getirilmektedir. Kar amacı gütmemektedir.

Site Üyeliği Hakkında

Siteye bu aşamada referansla üye hesabı açmaktayım. Üyeler farklı konulara ait “çalışma sayfalarını” görebiliyor ve katkıda bulunuyor, Üyelik gibi sofistike bir uygulama ihtiyaç duymamızın altında kendisini kanıtlamış bireylerle nitelikli hukuki tartışma ortamı yaratmak yer alıyor.

İlgili Kanunlar

    • Tebligat Kanunu