Ana Sayfa » Sayfa » Gizlilik Politikası Bildirimi

Gizlilik Politikası Bildirimi

Gizlilik Politikası ve Verilerin Korunması Bildirimi

İncekaş Hukuk Bürosu’na ait söz konusu bu web sitesinin ziyaretçiler tarafından incelenmesi, yorumlanması, okunması ve bu doğrultuda bizimle iletişime geçilmesi aşağıda bulunan şart ve koşullara tabidir.

1. Bu web sitesi, mesleki avukatlık faaliyetlerini internet üzerinden sürdürmek ve müvekkilleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde reklam, iş sağlama veya başka bir ticari amaç ile hareket etmemektedir. Söz konusu web sitesine ait içerikler Türkiye Barolar Birliği‘nin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne uygun olarak tasarlanmaya çalışılmıştır.

2. Bu web sitene kullanıcı olarak girilmesi veya kayıt olunması , iletişim formu veya e-mail yoluyla tarafımız ile iletişim kurulması ziyaretçi ile web sitesi sahibi arasında bir avukatlık-vekalet ilişkisi oluşturmaz.

3. Gizlilik politikamız gereği iletişim kurmak amacıyla bizimle paylaşacağınız isim, telefon, e-posta ve adres bilgileri kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve başka amaçlarla kullanılmayacaktır.

4. Avukatlık Kanunu ve TBB Meslek Kuralları gereği bizimle paylaşacağınız hukuki soru ve sorunlarla ilgili tüm özel bilgiler mesleki sır kapsamında korunacaktır.

5. Büronun açık izni olmadan, bu web sitesine, başka bir web sitesinden link verilemez.

6. İncekaş Hukuk Bürosu , her zaman paylaştığı makale ve bilgilerin güncelliğini taahhüd etmez.

7. Bu web sitesini ziyaret edenler her ziyaretçi yukarıda ve aşağıda yer alan politikaları kabul etmiş sayılacaktır.

Verilerin Korunması ve Saklanması Bildirimi

1) Kişisel Bilgilerinizin Toplanması İncekaş Hukuk, e-posta adresiniz, adınız, fiziki adresiniz, telefon numaranız veya iş bilgileriniz gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplayabilir. Hizmetlerimizi satın alırsanız, fatura ve kredi kartı bilgilerinizi toplar ve saklarız. İncekaş Hukuk, Posta Kodunuz, yaşınız, cinsiyetiniz, tercihleriniz, ilgi alanlarınız ve favorileriniz gibi size özgü olmayan anonim demografik bilgileri de toplayabilir. İncekaş Hukuk, ödeme yapan üyeler için müşteri bilgilerini silmez. Ancak, İncekaş Hukuk, herhangi bir zamanda ücretsiz hesap statüsü olan üyeler için müşteri bilgilerini silme hakkını saklı tutar. Bilgisayarınızın donanımı ve yazılımı hakkındaki bilgiler, İncekaş Hukuk tarafından otomatik olarak toplanabilir. Bu bilgiler şunları içerebilir: IP adresiniz, tarayıcı türünüz, alan adlarınız, erişim süreleriniz, işletim sisteminiz, çerez bilgileriniz, yönlendiren web sitesi adresleriniz ve İnternet Servis Sağlayıcınız. Bu bilgi, İncekaş Hukuk tarafından hizmetin işletilmesi, hizmetin kalitesinin korunması ve Hizmetlerin kullanımına ilişkin genel istatistiklerin sağlanması amacıyla kullanılmaktadır. Kullanıcıların siteyi nasıl kullandıklarını ve hizmetlerini nasıl geliştirdiklerini daha iyi anlamak için, İncekaş Hukuk, Sitemizi kullanmanız, ziyaret edilen sayfalar, tıklanan bağlantılar, girilen metinler ve fare hareketleri gibi bilgileri de toplayabilir. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri veya kişisel olarak hassas verileri Hizmetler aracılığıyla doğrudan ifşa ederseniz, bu bilgilerin başkaları tarafından toplanıp kullanılabileceğini lütfen unutmayın. İncekaş Hukuk,  web sitemizden bağlantı kurmayı seçtiğiniz web sitelerinin gizlilik bildirimlerini incelemenizi ve böylece bu web sitelerinin bilgilerinizi nasıl topladığını, kullandığını ve paylaştığını anlamanızı sağlar. İncekaş Hukuk, faaliyet gösterdiğimiz web sitelerinin dışındaki gizlilik beyannamelerinden veya diğer içeriklerden sorumlu değildir.

2) Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı İncekaş Hukuk, web sitemizi işletmek ve talep ettiğiniz Hizmetleri sunmak için kişisel bilgilerinizi toplar ve kullanır. İncekaş Hukuk ayrıca sizin kişisel tanımlayıcı bilgilerinizi İncekaş Hukuk ve iştiraklerinin sunduğu diğer ürünler veya hizmetler hakkında bilgilendirmek için kullanabilir. İncekaş Hukuk, mevcut hizmetlere veya teklif edilebilecek potansiyel yeni hizmetlere ilişkin görüşünüz hakkında araştırma yapmak için anketlere katılmak üzere sizinle iletişime geçebilir. İncekaş Hukuk, müşteri listelerini üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz veya kiralamaz. İncekaş Hukuk, zaman zaman sizinle ilgilenebilecek belirli bir teklif hakkında harici iş ortakları adına sizinle irtibata geçebilir. Bu gibi durumlarda, kişisel olarak tanımlanabilir benzersiz bilgileriniz (e-posta, isim, adres, telefon numarası), açık onayınız olmadan üçüncü tarafa aktarılmaz. Ayrıca, İncekaş Hukuk, istatistiksel analizler yapmamıza, e-posta veya posta postaları göndermemize, satın alma işlemini tamamlamak için gereken görevleri yerine getirmemize, müşteri desteği sunmamıza, teslimatları düzenlememize yardımcı olmak için güvenilir ortaklarla verileri paylaşabilir. İncekaş Hukuk ayrıca, İncekaş Hukuk hizmetlerini iyileştirmesini sağlamak amacıyla ziyaret edilen sayfalar, tıklanan bağlantılar, girilmeyen hassas metinler ve fare hareketleri gibi üçüncü taraf web analitik yazılımlarıyla Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri paylaşabilir. Bu tür üçüncü tarafların kişisel bilgilerinizi bu Hizmetler dışında kullanmaları yasaktır ve bilgilerinizin gizliliğini korumakla yükümlüdürler.

3) Ayrıca, Hizmetlerimizi üçüncü bir şahıs üzerinden sipariş ederseniz veya Hizmetlerimizi ortak markalı bir web sayfası üzerinden sipariş ederseniz, İncekaş Hukuk kişisel bilgilerinizi ve kullanımınız hakkındaki bilgileri paylaşabilir. Hizmetlerimizin üçüncü şahıslarla ürün ve / veya hizmetleri ile ilgili olarak sizinle iletişime geçmelerini sağlamak. Bu gibi durumlarda, üçüncü tarafın İncekaş Hukuk tarafından sağlanan bilgi kullanımı gizlilik politikasına tabidir.

4) İncekaş Hukuk, müşterilerimizin en çok hangi hizmeti kullandığını belirlemek için sitemizi ziyaret ettikleri sayfaları takip eder. Bu veriler, davranışları belirli bir konu alanıyla ilgilendiklerini belirten kullanıcılara işlettiğimiz web sitelerinde özelleştirilmiş içerik ve reklam sunmak için kullanılır. İncekaş Hukuk, Hizmetimizi size vermemize yardımcı olan bilgileri toplamak için izleme piksellerini kullanır. Web tarayıcınız veya başka bir mekanizma tarafından gönderilen “izlemeyen” sinyallerin, İncekaş Hukuk tarafından kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerin toplanması üzerinde hiçbir etkisi olmadığını lütfen unutmayın. Ayrıca, Google Analytics gibi İncekaş Hukuk için veri analizi yapan diğer taraflar, Hizmetlerimizi kullanırken çevrimiçi etkinlikleriniz hakkında kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplayabilir. İncekaş Hukuk  üçüncü taraf iştirakleri, “izlememe” sinyalleri konusunda farklı politikalara sahip olabilirler ve İncekaş Hukuk, bu tür politikalarla ilgili hiçbir taahhütte bulunmaz.

5) İncekaş Hukuk, kullanıcı davranışına / web sitemize yaptığı ziyaretlere dayanarak kullanıcıların yeniden pazarlama kitlelerini oluşturmak için izlemeyi kullanır. İncekaş Hukuk, bu kullanıcıları   ilgi alanlarına, coğrafi ve demografik işaretlere dayalı özel reklamlar ile de hedefleyebilir. İncekaş Hukuk, Google Analytics gibi üçüncü taraf satıcı takibi aracılığıyla yalnızca tarayıcı düzeyinde verileri paylaşır. Kullanıcılar, Google’ı ziyaret ederek veya tüketici devre dışı bırakma sayfası gibi kaynakları kullanarak bu reklamcılık özelliklerinden vazgeçebilirler. İncekaş Hukuk, üçüncü taraf reklam platformları aracılığıyla özel reklamlar içeren kullanıcıları hedeflemek için e-posta adreslerini kullanabilir. İncekaş Hukuk, bizim adımıza hizmet (reklam) yapmak için müşteri bilgilerini üçüncü taraflarla paylaşır. İncekaş Hukuk, gerektiğinde kişisel bilgileri ifşa edebilir veya kanuna uymanın uygun olduğuna inanabiliriz (örneğin, kanuni bir mahkeme celbi, mahkeme emri veya mahkeme kararı); Bu Gizlilik Politikasını veya diğer politikalarımızı veya sözleşmeleri uygulamak veya uygulamak için; Bize borçlu olduğu miktarları başlatmak, oluşturmak, faturalamak ve toplamak; Kullanıcılarımızın veya kullanıcılarımızın haklarını, mülkünü veya güvenliğini korumak için; Kullanıcılarımızı Hizmetlerin hileli, taciz edici veya hukuka aykırı kullanımına karşı korumak; ya da herhangi bir kişiye ölüm tehlikesi veya ciddi fiziksel yaralanma içeren bir acil durumun kişisel bilginin ifşasını gerektirdiğini veya haklı çıkardığına inanırsak. Kişisel bilgiler de dahil olmak üzere müşterilerimiz hakkındaki bilgiler, birleşme, devralma, borç finansmanı, şirket varlıklarının satışı, iflas, iflas veya üçüncü şahıslara devredilebilecek olan bir iflas durumunda ifşa edilebilir. İncekaş Hukuk iş varlıklarından biri olarak partiler. Böyle bir durumda, kişisel bilgilerinizin aktarılmasından önce sizi bilgilendirmeye çalışacağız, ancak böyle bir aktarımdan vazgeçme hakkınız olmayabilir.

Bu makaleyi sosyal medyada paylaşarak sitemize katkıda bulunabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 oy, puan: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
İLETİŞİM
Sosyal Medya
Soru Sor
WhatsApp
Telefon Görüşmesi ( Sadece Müvekkil )
tr Türkçe
X
error: Kopya İçerik Yasaklanmıştır.