Avukat Saim İncekaş Ödeme Sayfası

Banka Kartı Veya Kredi Kartı İle Ödeme

Yapacağınız ödemeler “Param” şirketine ait “TÜRKTRUST” avukatlara özel uygulama sayesinde devlet kontrolünde yapılmaktadır. Yukarıda yer alan butona tıklayarak ödeme yapabilirsiniz. Danışmanlık hizmet ücreti, dosya borcu ödeme, vekalet ücreti ödeme, dosya harç ve masraflarını ödeme gibi işlemlerinizi ‘kredi kartı’ aracılığı ile taksitlendirerek ödemeniz mümkündür.

Bankanıza özel vade seçenekleri mevcuttur. Yapacağınız ödemeler direkt olarak Avukat Saim İncekaş Hukuk Bürosu hesabına iletilir.

Havale Veya EFT İle Ödeme

Havale veya EFT ile ödeme yapmanız için gereken banka hesaplarımızın IBAN bilgisine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak WhatsApp üzerinden direkt iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında: Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana İncekaş Hukuk - Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle aile, boşanma, ceza, ticaret ve yabancılar hukuku dallarında pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Epistemofili teşhisi bulunmaktadır. Tıklayarak WhatsApp Üzerinden Hemen İletişime Geçin

Yorum var.

  1. İyi çalışmalar. Kat karşılığı inşaat noter sözleşme süresi aşmış bir akit davası açacağım. Sesli telefon görüşmesi ücreti ne olabilir? Uygulama üzerinden hemen ödeme yapacağım. 05427908159

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizin