Avukat Saim İncekaş Ödeme Sayfası

Banka Kartı Veya Kredi Kartı İle Ödeme

Yapacağınız ödemeler “Param” şirketine ait “TÜRKTRUST” avukatlara özel uygulama sayesinde devlet kontrolünde yapılmaktadır. Yukarıda yer alan butona tıklayarak ödeme yapabilirsiniz. Danışmanlık hizmet ücreti, dosya borcu ödeme, vekalet ücreti ödeme, dosya harç ve masraflarını ödeme gibi işlemlerinizi ‘kredi kartı’ aracılığı ile taksitlendirerek ödemeniz mümkündür.

Bankanıza özel vade seçenekleri mevcuttur. Yapacağınız ödemeler direkt olarak Avukat Saim İncekaş Hukuk Bürosu hesabına iletilir.

Havale Veya EFT İle Ödeme

Havale veya EFT ile ödeme yapmanız için gereken banka hesaplarımızın IBAN bilgisine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak WhatsApp üzerinden direkt iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında: Avukat Saim İncekaş

Saim İncekaş, Adana Barosu'na kayıtlı bir avukattır. 2016 yılından bu yana Merkezi Adana'da bulunan ve kurucusu olduğu İncekaş Hukuk Bürosu'nda çalışmaktadır. Yüksek lisans derecesi ile hukuk eğitimini tamamladıktan sonra bu alanda birçok farklı çalışma yürütmüştür. Özellikle aile hukuku, boşanma, velayet davaları, çocuk hakları, ceza davaları, ticari uyuşmazlıklar, gayrimenkul, miras ve iş hukuku gibi alanlarda uzmandır. Saim İncekaş, sadece Adana Barosu'nda değil, aynı zamanda Avrupa Hukukçular Derneği, Türkiye Barolar Birliği ve Adil Yargılanma Hakkına Erişim gibi dernek ve kuruluşlarda da aktif olarak görev almaktadır. Bu sayede, hukukun evrenselliği konusundaki farkındalık ve hukuk sistemine olan güveni arttırmaya yönelik birçok çalışmada yer almaktadır. Randevu ve Ön Görüşme İçin WhatsApp Üzerinden Hemen İletişime Geçin

Yorum var.

  1. İyi çalışmalar. Kat karşılığı inşaat noter sözleşme süresi aşmış bir akit davası açacağım. Sesli telefon görüşmesi ücreti ne olabilir? Uygulama üzerinden hemen ödeme yapacağım. 05427908159

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir