Avukat Saim İncekaş – Hakkında ve Özgeçmiş

Kısa Özgeçmiş

Avukat Saim İncekaş üniversite giriş sınavı başarı sıralamasında %1’lik dilim içerisinde yer alarak Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne burslu giriş hakkı kazanmış ve hazırlık sınavını atlayarak hukuk lisansını tamamlamıştır.

Çeşitli değişim programları ile 2011 yılında ABD-Washington, 2013 yılı yaz programında Stockholm’de bulunmuştur. Mesleğinin icrası için memleketi olan Adana’ya dönmüştür. Askerlik görevini teğmen rütbesiyle ASAL Şube Başkanı-Garnizon Komutanı mevkiinde yerine getirmiştir.

Müvekkillerinin haklarını korumak, dava, icra takibi ve resmi işleri en efektif ve hızlı şekilde neticelendirmek amacıyla Adana’da avukatlık hizmeti sunmaktadır. Adana İncekaş Hukuk bürosunda aile hukuku ve ceza hukuku öncelikli olarak hizmet sunar.

Adana’da faaliyet gösteren Avukat Saim İNCEKAŞ anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, maddi-manevi tazminat, velayet, nafaka ve mal rejimi konuları üzerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Kendisinin bu alanlarda yazmış olduğu 5.000’den fazla makale ve yazı bulunmaktadır. Müvekkil-avukat ilişkisinde benimsediği ilkeleri; eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluktur.

Bir defa üretilen analitik düşüncenin tekrar kez yeniden keşfedilmeye çabalanması; bu çaba esnasında yüksek enerji ve zaman sarfiyatı; insanoğlunun sınırlı kaynaklarını ve dolayısı ile zamanını harcamasını engellemek üzere bilgi teknolojilerinde tekillik ve bilinç diyalektiğinde toplumun evrimi temelli projeler yürütmektedir.

Adana Barosu‘na kayıtlı olarak serbest avukatlık mesleğine kurucusu olduğu İncekaş & Partners Hukuk Bürosu’nda devam etmektedir.

Av. Saim İNCEKAŞ‘ın iş adresi: Turhan Cemal Beriker Blv. No:9, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41, Seyhan/ADANA

Vekaletname ve Baro Bilgileri

Avukat İsmi:Saim İNCEKAŞ
Adres:Turhan Cemal Beriker Bulvarı, Ziya Algan İş Merkezi No:9 K:5 D:41, 01010 Seyhan/ADANA – (Harita)
Vergi Dairesi:Seyhan Vergi Dairesi
Vergi No:14884264366 (T.C. Kimlik No)
Baro:Adana Barosu
Baro Sicil No:4293

Şahıs Tarafından Av. Saim İncekaş’a Verilecek Vekaletname: Vekalet verecek şahıslar herhangi bir noterden işlem yapabilirler. Ofis merkezimiz olan Adana şehri dışarısından çıkartılacak vekaletnameler ofis adresimize kargo ile gönderilmelidir. Vekaletnamenin asıl nüshası bize lazım olacaktır. Notere yanınızda 2 adet resim ile geliniz.

Şirket Tarafından Av. Saim İncekaş’a Verilecek Vekaletname: Şirket adına verilecek vekaletname ancak şirket sahibi veya temsilcisi tarafından düzenlettirilir. Dolayısı ile noterde hazır bulunması gerekenler ilgili kişiler olmalıdır.

Eğitim

  • İlkokul ve Ortaokul: Özel Başkent Okulları(Gönen)
  • Lise: Seyhan Anadolu Lisesi
  • Üniversite: Kadir Has Üniversitesi(Burslu program)

Yabancı Dil

  • İngilizce: İleri Seviye
  • Almanca: Orta Seviye
  • Fransızca: Orta Seviye
  • Arapça: Orta Seviye

Sosyal Medya

Dizin