Siteden ayrılmadan önce tarafımca yazılan site içi arama motorunu deneyin.

Avukat Saim İncekaş – Hakkında ve Özgeçmiş

Kısa Özgeçmiş

Avukat Saim İncekaş üniversite giriş sınavı başarı sıralamasında %1’lik dilim içerisinde yer alarak Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne burslu giriş hakkı kazanmış ve hazırlık sınavını atlayarak hukuk lisansını tamamlamıştır.

Çeşitli yurt dışı programları ile 2011 yılında ABD-Washington, 2013 yılı yaz programında Stockholm’de bulunmuştur. Hukuk fakültesinden başarıyla mezun olduktan sonra, yasal stajını Doğan Holding’te yapmış ve ardından kendi ofisini açarak memleketi Adana’da mesleğini icra etmeye başlamıştır. Askerlik görevini teğmen rütbesiyle Asker Alım Şube Başkanı ve Garnizon Komutanı mevkiinde yerine getirmiştir.

Kendisi, uzun yıllardır Adana’da çeşitli hukuk alanlarında danışmanlık yapmakta ve müvekkillerini mahkemelerde başarıyla temsil etmektedir. Müvekkillerinin haklarını korumak, dava, icra takibi ve resmi işleri en efektif ve hızlı şekilde neticelendirmek amacı titiz bir avukatlık hizmeti sunmaktadır. Özellikle aile hukuku ve ceza hukuku alanında yüksek deneyim sahibidir. Müvekkil-avukat ilişkisinde benimsediği ilkeleri; eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluktur.

Galeri

Misyon

Bir defa üretilen analitik düşüncenin tekrar kez yeniden keşfedilmeye çabalanması; bu çaba esnasında yüksek enerji, sınırlı kaynak tüketimi ve zaman sarfiyatını engellemek üzere bilgi teknolojilerinde tekillik, bilgi işlem gücü ve kolektif bilinç diyalektiğinde toplumun evrimi temelli projeler yürütmektedir.

Adana Barosu‘na kayıtlı olarak serbest avukatlık mesleğine kurucusu olduğu Avukat Saim İncekaş & Ortakları Hukuk Bürosu’nda devam etmektedir.

Av. Saim İNCEKAŞ‘ın iş adresi: Turhan Cemal Beriker Blv. No:9, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41, Seyhan/ADANA

Vekaletname ve Baro Bilgileri

Avukat İsmi:Saim İNCEKAŞ
Adres:Turhan Cemal Beriker Bulvarı, Ziya Algan İş Merkezi No:9 K:5 D:41, 01010 Seyhan/ADANA – (Harita)
Vergi Dairesi:Seyhan Vergi Dairesi
Vergi No:14884264366 (T.C. Kimlik No)
Baro:Adana Barosu
Baro Sicil No:4293

Şahıs Tarafından Av. Saim İncekaş’a Verilecek Vekaletname: Vekalet verecek şahıslar herhangi bir noterden işlem yapabilirler. Ofis merkezimiz olan Adana şehri dışarısından çıkartılacak vekaletnameler ofis adresimize kargo ile gönderilmelidir. Vekaletnamenin asıl nüshası bize lazım olacaktır. Notere yanınızda 2 adet resim ile geliniz.

Şirket Tarafından Av. Saim İncekaş’a Verilecek Vekaletname: Şirket adına verilecek vekaletname ancak şirket sahibi veya temsilcisi tarafından düzenlettirilir. Dolayısı ile noterde hazır bulunması gerekenler ilgili kişiler olmalıdır.

Eğitim

  • İlkokul ve Ortaokul: Özel Başkent Okulları(Gönen)
  • Lise: Seyhan Anadolu Lisesi
  • Üniversite: Kadir Has Üniversitesi(Burslu program)

Yabancı Dil

  • İngilizce: İleri Seviye
  • Almanca: Orta Seviye
  • Fransızca: Orta Seviye
  • Arapça: Orta Seviye

Sosyal Medya