Avukat Saim İNCEKAŞ – Hakkında ve Özgeçmiş

Avukat Saim İNCEKAŞ

Avukat Saim İncekaş üniversite giriş sınavı başarı sıralamasında %1’lik dilim içerisinde yer alarak Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne burslu olarak giriş hakkı kazanmış ve hazırlık sınavını atlayarak hukuk lisansını tamamlamıştır. Çeşitli değişim programları ile 2011 yılında ABD-Washington, 2013 yılı yaz programında Stockholm’de bulunmuştur. Mesleğinin icrası için memleketi olan Adana’ya dönmüştür. Askerlik görevini teğmen rütbesiyle ASAL Şube Başkanı-Garnizon Komutanı mevkiinde yerine getirmiştir. Müvekkillerinin haklarını korumak, dava, icra takibi ve resmi işleri en efektif ve hızlı şekilde neticelendirmek amacıyla Adana’da avukatlık hizmeti sunmaktadır. Adana İncekaş Hukuk bürosunda aile hukuku ve ceza hukuku öncelikli olarak hizmet sunar.

İlkokul ve ortaokul: Özel Başkent Okulları(Gönen)
Lise: Seyhan Anadolu Lisesi
Üniversite: Kadir Has Üniversitesi(Burslu program)

Adana’da faaliyet gösteren Avukat Saim İNCEKAŞ anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, maddi-manevi tazminat, velayetnafaka ve mal rejimi konuları üzerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Kendisinin bu alanlarda yazmış olduğu 5.000’den fazla makale ve yazı bulunmaktadır. Müvekkil-avukat ilişkisinde benimsediği ilkeleri; eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluktur.

Adana Barosu‘na kayıtlı olarak serbest avukatlık mesleğine Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukat ve Hukuk Danışmanlık Bürosu’nda devam etmektedir.

Av. Saim İNCEKAŞ‘ın iş adresi: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41, Seyhan/ADANA

Dijital ve Sosyal Medya Hesapları:

Facebok: https://www.facebook.com/avsaimincekas

Twitter: https://twitter.com/avsaimincekas

Instagram: https://www.instagram.com/av.saimincekas/

Av. Saim İNCEKAŞ özellikle “boşanma avukatı” ve “ceza avukatı” alanlarında uzmanlık sahibidir. 

error: