Genel Başvuru Formu

Danışan ve müvekkil adaylarımızın, bizimle yapacakları telefon veya ofis görüşmeleri öncesinde aşağıdaki formu doldurmalarını rica ediyoruz. Formu doldurmanız akabinde en geç yarım saat içerisinde paylaşmış olduğunuz iletişim kanalları üzerinden sizinle iletişime geçeceğiz. Bu bilgiler bir defaya mahsus olmak üzere sadece yeni müvekkil ve danışanlarımızdan istenir.

Genel Başvuru Formu

Aşağıdaki kutuya özet bir açıklama eklemeniz zorunludur. Sizi daha iyi anlamamız, size daha iyi yardımcı olabilmemizi sağlar.

Yazar Hakkında: Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana İncekaş Hukuk - Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle aile, boşanma, ceza, ticaret ve yabancılar hukuku dallarında pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Epistemofili teşhisi bulunmaktadır. Tıklayarak WhatsApp Üzerinden Hemen İletişime Geçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir