Genel Başvuru Formu

Danışan ve müvekkil adaylarımızın, bizimle yapacakları telefon veya ofis görüşmeleri öncesinde aşağıdaki formu doldurmalarını rica ediyoruz. Formu doldurmanız akabinde en geç yarım saat içerisinde paylaşmış olduğunuz iletişim kanalları üzerinden sizinle iletişime geçeceğiz. Bu bilgiler bir defaya mahsus olmak üzere sadece yeni müvekkil ve danışanlarımızdan istenir.

Genel Başvuru Formu

Aşağıdaki kutuya talebinizi belirtir özet bir açıklama eklemeniz zorunludur. Sizi daha iyi anlamamız, size daha iyi yardımcı olabilmemizi sağlar. (Örneğin: Boşanma davası açmak istiyorum, ceza davam hakkında görüşmek istiyorum, şirketimle ilgili uyuşmazlıklar yaşıyorum)

Yazar Hakkında: Avukat Saim İncekaş

Saim İncekaş, Adana Barosu'na kayıtlı bir avukattır. 2016 yılından bu yana Merkezi Adana'da bulunan ve kurucusu olduğu İncekaş Hukuk Bürosu'nda çalışmaktadır. Yüksek lisans derecesi ile hukuk eğitimini tamamladıktan sonra bu alanda birçok farklı çalışma yürütmüştür. Özellikle aile hukuku, boşanma, velayet davaları, çocuk hakları, ceza davaları, ticari uyuşmazlıklar, gayrimenkul, miras ve iş hukuku gibi alanlarda uzmandır. Saim İncekaş, sadece Adana Barosu'nda değil, aynı zamanda Avrupa Hukukçular Derneği, Türkiye Barolar Birliği ve Adil Yargılanma Hakkına Erişim gibi dernek ve kuruluşlarda da aktif olarak görev almaktadır. Bu sayede, hukukun evrenselliği konusundaki farkındalık ve hukuk sistemine olan güveni arttırmaya yönelik birçok çalışmada yer almaktadır. Randevu ve Ön Görüşme İçin WhatsApp Üzerinden Hemen İletişime Geçin

Yorum var.

  1. ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR
    Bilgi ve birikiminizi paylaştığınız hem meslektaşlarınıza, Hemde vatandaşlara İstikamet çizmektedir.
    Size çok Teşekkür ederim Hocam.
    Sağlıkla ve Huzurlu bir ömürler sizin olsun.
    Saygılarımla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir