Siteden ayrılmadan önce tarafımca yazılan site içi arama motorunu deneyin.

Ceza Davası Tanık Bildirme Dilekçesi

ADANA ASLİYE CEZA MAHKEMESİ’NE

DOSYA NO:

TANIKLARINI BİLDİREN SANIKLAR :

SANIK MÜDAFİLERİ :

KATILANLAR :

VEKİLLERİ :

KONU : TANIK BİLDİRİLMESİ.

AÇIKLAMALAR :

Kovuşturma konusu “ Yaralama“ eyleminde, taraflar arasındaki kavga sırasında olay mahallinde bulunan ve kavgayı ayırdıkları ifade edilen “komşular“ vardır.

Taraflar arasında yaşandığı iddia edilen olayın gerçek görgü tanığı olan şahısların, mahkemenizce aşağıda belirtilen adreslerinden celpleri ile huzurda dinlenmelerine karar verilmesini bir kısım sanıklar müdafi olarak talep etmekteyim.

Tanıkların İsim ve Adres Bilgileri:

SONUÇ VE İSTEM : Yukarıda isim ve adreslerini bildirmiş olduğumuz tanıkların; sayın mahkemenizce belirtilen adreslerinden celpleri ile huzurda dinlenmelerine karar verilmesini, bir kısım sanıklar müdafi olarak saygılarımla arz ve talep ederim.

Sanıklar Müdafi

Yazar Hakkında: Avukat Saim İncekaş

Saim İncekaş, Adana Barosu'na kayıtlı bir avukattır. 2016 yılından bu yana Merkezi Adana'da bulunan ve kurucusu olduğu İncekaş Hukuk Bürosu'nda çalışmaktadır. Yüksek lisans derecesi ile hukuk eğitimini tamamladıktan sonra bu alanda birçok farklı çalışma yürütmüştür. Özellikle aile hukuku, boşanma, velayet davaları, çocuk hakları, ceza davaları, ticari uyuşmazlıklar, gayrimenkul, miras ve iş hukuku gibi alanlarda uzmandır. Saim İncekaş, sadece Adana Barosu'nda değil, aynı zamanda Avrupa Hukukçular Derneği, Türkiye Barolar Birliği ve Adil Yargılanma Hakkına Erişim gibi dernek ve kuruluşlarda da aktif olarak görev almaktadır. Bu sayede, hukukun evrenselliği konusundaki farkındalık ve hukuk sistemine olan güveni arttırmaya yönelik birçok çalışmada yer almaktadır. Randevu ve Ön Görüşme İçin WhatsApp Üzerinden Hemen İletişime Geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir