Vekalet Ücretinden Feragat Dilekçesi Örneği

Vekalet Ücretinden Feragat Dilekçesi Örneği


………… ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

SAYIN HAKİMLİĞİ’NE

DOSYA NO:

FERAGAT EDEN DAVALI     :

VEKİL                               : Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana

DAVACI                                     :

VEKİLLERİ                               :

KONU                                        :27.01.2018 tarihli borç ibra sözleşmesi uyarınca huzurdaki davadaki yargılama gideri ve avukatlık ücretine ilişkin olan hak ve alacaklarımızdan feragatimiz hk.

AÇIKLAMALAR                       :

Sayın Mahkemenizde görülen ve yukarıda dosya numarası yazılı, davacısı …….., davalısı …………. olan huzurdaki davada, taraflar arasında, 27.01.2018 tarihli borç ibra sözleşmesi imzalanmış ve sözleşme gereğinin müvekkil şirket tarafından yerine getirilmesi neticesinde taraflar sulh olmuş ve davacı tarafından müvekkil şirket ibra edilmiştir.

İş bu nedenle, huzurdaki davada, yargılama gideri ve avukatlık ücretine ilişkin olan hak ve alacaklarımızdan müvekkil adına feragat ediyoruz.

Yukarıda açıklamaya çalıştığımız nedenlerle, Hukuk Muhakemeleri Kanunu gereğince, beyanımız gereğince işlem yapılmasını saygı ile vekaleten arz ve talep ederiz.

Av. Davalı Vekili

EK: 27.01.2018 tarihli borç ibra sözleşmesi

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 18 Ocak 2020 02:54

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.