Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Yediemine Teslim Talebi

Yediemine Teslim Talebi

İCRA MÜDÜRLÜĞÜNE

2014/1221

Borçlu / San.ve Tic. Ltd. şti. borcundan dolayı x İcra Müdürlüğünün 2015/13 Tal.sayılı dosyasından 04.01.2015 tarihinde yapılan menkul haczinde haczedilen menkuller yeddiemin temin edilemediğinden haciz mahallinde bırakılmıştır.

X icra Müdürlüğünün 2015/x Esas sayılı dosyasından bir başka alacaklı tarafından da haciz yapıldığını ve bir kısım malların bu dosyadan muhafaza altına alınarak yeddiemine bırakıldığını haricen öğrendik.

Bizim dosyamızdan da haczedilen mermerlerden bir kısmı Dursunbey İcra Müdürlüğünün 2015/x esas sayılı dosyasından muhafaza altına alınarak yeddiemine teslim edilmiştir. Muhafaza altına alınan mahcuzların bizim dosyamızdan da aynı yeddiemine teslim edilmesine ve bu konuda Dursunbey icra Müdürlüğünün  2015/x Talimat sayılı dosyasına talimat yazılmasına karar verilmesini talep ederiz.

Son düzenleme tarihi 23 Şubat 2020 16:43

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.