Yediemine Teslim Talebi

Şub 15, 2020 | İcra Hukuku

Yediemine Teslim Talebi

 

 

İCRA MÜDÜRLÜĞÜNE

 

 

2014/1221

 

Borçlu / San.ve Tic. Ltd. şti. borcundan dolayı x İcra Müdürlüğünün 2015/13 Tal.sayılı dosyasından 04.01.2015 tarihinde yapılan menkul haczinde haczedilen menkuller yeddiemin temin edilemediğinden haciz mahallinde bırakılmıştır.

 

X icra Müdürlüğünün 2015/x Esas sayılı dosyasından bir başka alacaklı tarafından da haciz yapıldığını ve bir kısım malların bu dosyadan muhafaza altına alınarak yeddiemine bırakıldığını haricen öğrendik.

 

Bizim dosyamızdan da haczedilen mermerlerden bir kısmı Dursunbey İcra Müdürlüğünün 2015/x esas sayılı dosyasından muhafaza altına alınarak yeddiemine teslim edilmiştir. Muhafaza altına alınan mahcuzların bizim dosyamızdan da aynı yeddiemine teslim edilmesine ve bu konuda Dursunbey icra Müdürlüğünün  2015/x Talimat sayılı dosyasına talimat yazılmasına karar verilmesini talep ederiz.

 

 

 

 

 

Avukat Saim İncekaş, kurucu sıfatıyla Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000’den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır.

Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9
E-posta: av.saimincekas@gmail.com
Telefon: 0534 910 97 43 
WhatsApp üzerinden iletişim için tıklayınız.
Telegram üzerinden iletişim için tıklayınız.

Avukat Saim İNCEKAŞ

Kurucu & Yönetici Avukat, Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yediemine Teslim Talebi

Haftanın Özlü Sözü

“Bir saat adaletle hükmetmek, bir sene ibadet etmekten daha hayırlıdır.”  Hz. Muhammed(Hadis-i Şerif)

Kategoriler

Hukuki uyuşmazlıklarınız için avukata danışın!

blank

error: Uyarı: Sadece üyeler bu işlemi gerçekleştirebilir. Bilginin fonlanması ve geliştirilmesi amacıyla sitemize kayıtlı olmayan ziyaretçilerimizin günlük 3 makale görüntüleme hakkı bulunmaktadır.