Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Yarış Atı Sahibi ile Antrenör Arasında Yapılacak Sözleşme

ANTRENÖR SÖZLEŞMESİ
(Yarış Atı)

Bir taraftan ……’de mukim …… ile ……’de mukim ……. arasında aşağıda yazılı şartlar dairesinde bir antrenör sözleşmesi akdedilmiştir. Şöyle ki:

  1. Taraflardan at sahibi sıfatı ile hareket eden …… sahibi bulunduğum …… koşu atıma (atlarıma) …… antrenör tayin ettiğimi antrenör sıfatıyla sahibi bulunduğum …… yarış atlarının kayıtlarını yaptırmasına, yarışlara iştirak ettirmesine, kayıtlarını sildirmesine, atları çalıştırmasına, yarışlara iştirak ettirmesine rıza ve muvafakatımın bulunduğunu beyan ve imza ederim.
  2. Ben diğer taraftan antrenör sıfatı ile hareket eden ……’nin sahibi bulunduğu …… yarış atlarına bende antrenör olmayı ve ……’ye ait …… yarış atlarını Türkiye Jokey Kulübünün tertiplediği ve tertipleyeceği yarışlara iştirak ettireceğimi, kayıtlarını yaptırıp sildireceğimi ve yönetmelik esasları dairesinde antrenör olarak ……’ye ait …… yarış atlarını çalıştıracağımı beyan ve imza ederim.
  3. ……’ye ait …… yarış atının (atlarının) kazanacağı bilumum ikramiyelerden …… mont olarak ……’e ödenecektir.
  4. İşbu antrenör sözleşmesinin ihtiva ettiği hükümleri aynen kabul ve imza ederiz. …/…/…
At Sahibi
Adı Soyadı
İmza
Antrenör
Ad Soyad
İmza

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 27 Mayıs 2020 16:16

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.