Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Vergi Dairesine Koddan Çıkma Başvurusu

Vergi Dairesinden Koddan Çıkma Talebi Dilekçesi


                                                                                             

BEŞ OCAK VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜNE

ADANA

……..  SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. vergi dairenizin ……  numaralı mükellefi olarak “……. Seyhan/ADANA” adresinde faaliyet göstermektedir.

Firmamızın Katma Değer Vergisi Genel Uygulama Tebliği “II. Özel Esaslara” tabi mükellef olarak sınıflandırılmasında hukuka uygunluk bulunmamaktadır. Vergi Barışını bozucu ve Anayasaya aykırı bu işlemin iptali ve firmamızın kod sisteminden çıkarılmasını müdürlüğünüzden arz ve talep ederiz. (tarih)

BAŞVURUCU

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 18 Ocak 2020 02:19

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43