Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Vekaleten Satış Sonrası Ücret Talebi İhtarnamesi

Vekaleten Satış Sonrası Ücret Talebine Dair İhtarname

ADANA X NOTERLİĞİ’NE

Keşide Eden                :

Vekili                           :

Karşı Taraf                  :

İHTARIMIZ

  • Müvekkilime ait X İli, …. İlçesi ….. Mahallesi ….. Ada, … Parsel numaralarında kayıtlı bulunan …. Arsa Paylı, Tripleks mesken nitelikli, … Blok, .. Çatı Katı Numaralı, ….Bağımsız bölüm numaralı taşınmaz satımına ilişkin olarak adınıza ….. tarihinde …… Noterliği ….. yevmiye no.lu vekaletname düzenlenmiştir.
  • Vekaletnameye istinaden ….. tarihinde Müvekkilime ait yukarı bilgileri verilen taşınmazı …… TL bedelle …… satmış bulunmaktasınız.
  • Ancak satış tarihi olan ….. tarihinden bugüne kadar Müvekkilime taşınmazın satış bedelini teslim etmediniz.
  • Bu nedenle iki gün içinde taşınmazın satış bedelini Müvekkilime teslim etmenizi, aksi halde cezalandırılmanız için yasal işlem başlatılacağını vekil olarak ihtar ederiz.

Keşide Eden Vekili

Av

Son düzenleme tarihi 20 Haziran 2020 18:17

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.