Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Vasi Tayini Talebi Dilekçesi

Vasi Tayini Talebi Dilekçesi

X SULH HUKUK MAHKEMESİNE

VASİ TAYİNİ İSTEYEN

DAVACI                         :

KISITLI ADAYI            :

KONU                              : VASİ TAYİNİ TALEBİNDEN İBARETTİR.

AÇIKLAMA:

Çanakkale ili Gökçeada ilçesi nüfusuna kayıtlı oğlum …………nın psikolojik rahatsızlığı olması nedeniyle resmi ve gayri resmi işlerini görememektedir.Oğlumun bütün işlerini görebilmem için VASİSİ olmak istiyorum.

En son psikolojik rahatsızlığı sebebiyle Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’nde tedavi görmüştür. Kendisine vasi tayini istenilenin geçirdiği ağır rahatsızlık ve tedavilere ilişkin klasör halinde tüm evrakları da ilgili hastanededir.


HUKUKİ NEDENLER : MK, BK, HUMK ve ilgili yasal mevzuat

SUBUT DELİLLER : Doktor raporu

NETİCE ve TALEP             : Yukarıda açıklamış olduğum oğlum …….nın ağır psikolojik rahatsızlığı olması nedeniyle işlerini görebilmem için Mahkemenizce VASİ TAYİN olmak için  karar verilmesini, saygılarımla arz ve talep ederim. tarih

Davacı

Son düzenleme tarihi 23 Şubat 2020 18:26

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.