Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerini yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Uyaptan vekil kaydının silinmesi dilekçesi

Uyaptan vekil kaydının silinmesi için yazılması gereken dilekçe örneğini bu yazımızda ele aldık.

ADANA … AĞIR CEZA MAHKEMESİNE

Dosya No:

KONU: Vekillik kaydının UYAP portalından silinmesi talebi

TALEP :

Yukarıda esas ve karar numarası yazılı dosya kapsamında  Sayın mahkemenizde görülen yargılamada müvekkil … müdafi olarak tarafımca tevkil suretiyle meslektaş ……………………. yetkilendirilmiştir. Halihazırda müvekkil müdafii olarak UYAP ta kaydı bulunmaktadır. Sayın vekilin şu ana kadarki davaya ilişkin müdafi sıfatıyla yaptığı tüm işlemler baki kalmak kaydıyla dosyaya dair tüm işlemler tarafımca yürütülecektir. Bu sebeple ……………Uets Hesabı sahibi … tebligat yapılmamasını halihazırdaki UYAP kaydının silinmesini, tüm tebligatların tarafıma yapılmasını sayın mahkemenizden arz ve talep ederim.

  MÜDAFİİ

Son düzenleme tarihi 13 Ekim 2020 21:44

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.