Ticaret Sicil Müdürlüğünden Adres Araştırması Talebi

Bu yazımızda tebligat yapılması için adresi belirlenemeyen borçlu şirketin “Ticaret Sicil Müdürlüğünden” adres araştırmasının nasıl yapılacağını ele aldık. Adana çevresindeki ticari uyuşmazlıklar ile ilgili Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukat ve Hukuk Danışmanlıkla direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

İCRA MÜDÜRLÜĞÜ’NE

ADANA

DOSYA NO   : 2020/….. E.

Yukarıda numarası verilen dosyada borçlulardan ……….. İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE OTOMOTİV PETROL MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin adresine “Muhatap adreste tanınmadığı” gerekçesiyle tebliğ yapılamamıştır.

Anılan nedenlerle; Adana … Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Sicil Müdürlüğü’ne müzekkere yazılarak borçlu şirketin yeni adresinin ve şirketin aktif olup olmadığının sorulmasına, akabinde de bildirilen adrese yeniden tebligat yapılmasına karar verilmesini bilvekale arz ve talep ederiz.

BORÇLU        :        

……….. İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE OTOMOTİV PETROL MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Ticaret Sicil Gazetesindeki Adresi:

Vergi No:                                                                                                                                                                                                     Alacaklı Vekili

e – imzalıdır

Son düzenleme tarihi 16 Eylül 2020 17:50

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.