Ticaret Sicil Müdürlüğünden Adres Araştırması Talebi

Eyl 16, 2020 | İcra Hukuku

Bu yazımızda tebligat yapılması için adresi belirlenemeyen borçlu şirketin “Ticaret Sicil Müdürlüğünden” adres araştırmasının nasıl yapılacağını ele aldık. Adana çevresindeki ticari uyuşmazlıklar ile ilgili Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukat ve Hukuk Danışmanlıkla direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

İCRA MÜDÜRLÜĞÜ’NE

ADANA

DOSYA NO   : 2020/….. E.

Yukarıda numarası verilen dosyada borçlulardan ……….. İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE OTOMOTİV PETROL MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin adresine “Muhatap adreste tanınmadığı” gerekçesiyle tebliğ yapılamamıştır.         

Anılan nedenlerle; Adana … Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Sicil Müdürlüğü’ne müzekkere yazılarak borçlu şirketin yeni adresinin ve şirketin aktif olup olmadığının sorulmasına, akabinde de bildirilen adrese yeniden tebligat yapılmasına karar verilmesini bilvekale arz ve talep ederiz.

BORÇLU        :        

……….. İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE OTOMOTİV PETROL MADENCİLİK İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Ticaret Sicil Gazetesindeki Adresi:

Vergi No:                                                                                                                                                                                                               Alacaklı Vekili

                                                                                             e – imzalıdır

Avukat Saim İncekaş, kurucu sıfatıyla Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000’den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır.

Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9
E-posta: av.saimincekas@gmail.com
Telefon: 0534 910 97 43 
WhatsApp üzerinden iletişim için tıklayınız.
Telegram üzerinden iletişim için tıklayınız.

Avukat Saim İNCEKAŞ

Kurucu & Yönetici Avukat, Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Haftanın Özlü Sözü

“Bir saat adaletle hükmetmek, bir sene ibadet etmekten daha hayırlıdır.”  Hz. Muhammed(Hadis-i Şerif)

Kategoriler

Hukuki uyuşmazlıklarınız için avukata danışın!

blank

error: Uyarı: Sadece üyeler bu işlemi gerçekleştirebilir. Bilginin fonlanması ve geliştirilmesi amacıyla sitemize kayıtlı olmayan ziyaretçilerimizin günlük 3 makale görüntüleme hakkı bulunmaktadır.