Tapuya Yazılacak Elden Takipli Müzekkere Örneği

Tapuya Yazılacak Elden Takipli Müzekkere Örneği

T.C.                                                                                                                                                                        TEKİTTİR.

ADANA 10. İCRA MÜD.

Dosya no:

SEYHAN TAPU SİCİL MÜDÜRLÜĞÜNE

ALACAKLI

:

VEKİLİ

:

BORÇLU

:

BORÇ  MİKTARI

:

TALEP                     :     

Yukarıda Esas no.su ve tarafları yazılı müdürlüğümüz dosyasından borçlu adına yapılan takipte, borçlu X adına kayıtlı aşağıda belirtilen taşınmaz ipotek yüküyle birlikte X a devrealmıştır.

Her ne kadar X tarihli müzekkere ile X Tc kimlik bilgileri, tebligata yarar müdürlüğünüzde kayıtlı adresi ve tapu kayıt örneği istenmiş ise de dosyamıza sadece takyidatlı tapu kayıt örneği müdürlüğünüzce gönderilmiştir.

Bu sebeple ivedilikle X Tc kimlik bilgileri, tebligata yarar müdürlüğünüzde kayıtlı adresinin dosyamıza celbine karar verilmiştir.

Karar gereğinin ifası ile taşınmazlar üzerinde başkaca haciz ya da takyidat varsa dosyamıza bildirilmesi rica olunur.

Müzekkere ve cevabı elden takiplidir.

X (SİCİL:X )

TAŞINMAZ BİLGİLERİ:

İcra Müd.

Son düzenleme tarihi 20 Mayıs 2020 03:57

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.