Tahliye Taahhütnamesi Örneği

Ara 8, 2019 | Kira Hukuku Avukatlığı

TAHLİYE TAAHHÜTNAMESİ

 

Mülkiyeti ……………………. (T.C:……..…………….)’ya ait olan X adresinde bulunan taşınmazı, X ile imzalamış olduğumuz …../…./…… tarihli Sözleşme gereği Yukarıda adresi verilen taşınmazı, mesken amacı ile tarafımıza teslim edildiği işleme gerek kalmaksızın tahliye: Tutuklanan sanığın, teminat (kefalet) karşılığında salıverilmesi; b) Meşrutan tahliye: (Şartlı Salıverme) Cezalarının belli bir kısmını çekmiş ve «iyi hal sahibi» olduğu saptanmış hükümlülerin, mahkûmiyet sürelerinden önce salıverilmeleri. “>tahliye edeceğimizi ve bununla ilgili tazminat vs. herhangi bir hak veya kabul, beyan ve taahhüt ederim. Aksi durumun söz konusu olması halinde; Kiralayanın icrai takibata geçmesi veya herhangi hukuki/idari merciye başvurması hallerinde yapacağı bilumum her türlü masrafları ile tahliyeyi geciktirmemizden dolayı uğrayacağı her türlü zarar ve ziyanları hiçbir ihtar, ihbar ve hükme gerek kalmaksızın, derhal nakden ve peşinen ödeyeceğimi; serbest irademiz ile gayrikabili rücu olarak kabul, beyan ve taahhüt ederim.                                                 

KİRACI

Ad-Soyad:

T.C. No:

İmza:

Adana Avukatı – Avukat Saim İNCEKAŞ

Avukat Saim İncekaş, kurucu sıfatıyla Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000’den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır.

Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9
E-posta: av.saimincekas@gmail.com
Telefon: 0534 910 97 43 
WhatsApp üzerinden iletişim için tıklayınız.
Telegram üzerinden iletişim için tıklayınız.

Avukat Saim İNCEKAŞ

Kurucu & Yönetici Avukat, Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tahliye Taahhütnamesi Örneği

Haftanın Özlü Sözü

“Bir saat adaletle hükmetmek, bir sene ibadet etmekten daha hayırlıdır.”  Hz. Muhammed(Hadis-i Şerif)

Kategoriler

Hukuki uyuşmazlıklarınız için avukata danışın!

blank

error: Uyarı: Uyarı: Bu işlem için giriş yapmanız gerekmektedir. Üst menüde yer alan üye giriş sayfasından ücretsiz giriş yapabilirsiniz.