Ana Sayfa  »  

Yatak Satın Aldım, Geç ve Hasarlı Teslim Ettiler

Soru ve Cevap BölümüKategori: Tüketici Hukuku DavalarıYatak Satın Aldım, Geç ve Hasarlı Teslim Ettiler
Yelda Erezel 2 ay önce soruldu

Ben Bellona mağazasından yatak odası ve oturma grubu satın aldım bana 45 gün içinde teslim edileceği söylendi ve sözleşme tarihi buna göre düzenlendi fakat bu sürenin sonunda tüm ürünlerimi getirirken yatak başlığımı getirmemişlerdi ve bana bunu kendim kurulum bitiminde farkettiğimde söylediler baştan bilgi vermediler ayrıca daha sonra 9 Haziran’da teslim ediceklerini söylediler yine getirmediler yetmezmiş gibi gelen ürünlerimde kırık ve çatlaklar var fotoğraflarını çekip mağazaya gönderdik ilgilenicez dediler gene aramadılar ürünleri taşırken odamın kapısının kasasını kırmışlar onuda söylediğimizden beri geri dönüş olmadı yatak başlığımın para iadesini istedim onuda vermiyorlar kısaca fazlasıyla mağdur olmuş durumdayım ne gibi bir yol izlemeliyim lütfen yardımcı olur şimdiden teşekkür ederim.

1 Cevap
Avukat Saim İncekaş Avukat 1 ay önce cevaplandı

Tüketici Mahkemesi’nde çözülmesi gereken bir uyuşmazlık. Elinizdeki ispata yarar resimler çok önemli. Bu konuda hazırlayacağınız dava dilekçesi ve delillerinizle Tüketici Mahkemesi’ne başvurmanız gerekli.

    Generic placeholder image
    Avukat Saim İncekaş
    Avukat Saim İncekaş Avukatlık Ofisi'nde kurucu avukat.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, puan: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
tr Türkçe
X
error: Uyarı: Sağ tıklamak için üye olabilirsiniz !! Üye olabilmek için tarafımızdan referans kodu almanız gerekmektedir.