Ana Sayfa » Question » Eşim Bambaşka Bir İnsan Oldu Boşanmak İstiyorum Haklarım Nelerdir?

Eşim Bambaşka Bir İnsan Oldu Boşanmak İstiyorum Haklarım Nelerdir?

Soru ve Cevap BölümüKategori: Boşanma DavalarıEşim Bambaşka Bir İnsan Oldu Boşanmak İstiyorum Haklarım Nelerdir?
cansu 3 ay önce soruldu

Merhaba ;
bundan 11 ay önce eşim çok güzel giden aile yaşantımız olmasına rağmen bambaşka bir insan oldu kusursuz kişiliği tamamen insanlıktan çıkmıştı maalesef. Hamileliğimin 7. Ayında 2 çocukla bırakıp evi terk etti . 3 ay boyunca çocuklarımla evde yapayalnızdım düzelir diye ailelere açmadım.. Ama olmadı doğum zamanım geldi doğum yaptım ve akabinde bu zaman içinde eşim başka bir isimle duyuldu , yayıldı vs vs .. Bebeğim iki aylık olduğunda eve dönmek istiyorum diye geldi .. Diğer şahıs beni kardeşimi babamı ona hakaret ettiğimizi beyan ederek şikayette bulunmuş . İfademizi verdik .
Ne benden ne kardeşimden ne babamdan hiç bir hakaret sözü çıkmamış tam aksine ilginçtir ki o kadar Kibar konuşup saygılı olduk ki yanımızda olanlar bu sakinliğiniz ne ya saydırın suna diye söylendiler..
Bu işin sonucu ne olabilir?
Ben şikayette bulunsam ne gibi kazancım olur 2 çocuk + hamilelik mağdur olan ben sesi çıkmayan ben sonuna kadar tüm haklarımı kullanmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

1 Cevap
Av. Saim İncekaş Avukat 3 ay önce cevaplandı

Selamlar, süreç için adınıza çok üzgünüm. Boşanma sürecinde sık sorulan sorular ve cevapları şu yazımda ele aldım. İsterseniz öncelikle okuyun ve aklınıza takılanlar için sonrasında benimle iletişime geçebilirsiniz: Boşanma Sürecine Dair Soru-Cevap

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, puan: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
İLETİŞİM
Sosyal Medya
Soru Sor
WhatsApp
Telefon Görüşmesi ( Sadece Müvekkil )
tr Türkçe
X
error: Kopya İçerik Yasaklanmıştır.