Ana Sayfa » Question » Eşim Bambaşka Bir İnsan Oldu Boşanmak İstiyorum Haklarım Nelerdir?

Eşim Bambaşka Bir İnsan Oldu Boşanmak İstiyorum Haklarım Nelerdir?

Soru ve Cevap BölümüKategori: Boşanma DavalarıEşim Bambaşka Bir İnsan Oldu Boşanmak İstiyorum Haklarım Nelerdir?
cansu 3 hafta önce soruldu

Merhaba ;
bundan 11 ay önce eşim çok güzel giden aile yaşantımız olmasına rağmen bambaşka bir insan oldu kusursuz kişiliği tamamen insanlıktan çıkmıştı maalesef. Hamileliğimin 7. Ayında 2 çocukla bırakıp evi terk etti . 3 ay boyunca çocuklarımla evde yapayalnızdım düzelir diye ailelere açmadım.. Ama olmadı doğum zamanım geldi doğum yaptım ve akabinde bu zaman içinde eşim başka bir isimle duyuldu , yayıldı vs vs .. Bebeğim iki aylık olduğunda eve dönmek istiyorum diye geldi .. Diğer şahıs beni kardeşimi babamı ona hakaret ettiğimizi beyan ederek şikayette bulunmuş . İfademizi verdik .
Ne benden ne kardeşimden ne babamdan hiç bir hakaret sözü çıkmamış tam aksine ilginçtir ki o kadar Kibar konuşup saygılı olduk ki yanımızda olanlar bu sakinliğiniz ne ya saydırın suna diye söylendiler..
Bu işin sonucu ne olabilir?
Ben şikayette bulunsam ne gibi kazancım olur 2 çocuk + hamilelik mağdur olan ben sesi çıkmayan ben sonuna kadar tüm haklarımı kullanmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

1 Cevap
avsaim Avukat 3 hafta önce cevaplandı

Selamlar, süreç için adınıza çok üzgünüm. Boşanma sürecinde sık sorulan sorular ve cevapları şu yazımda ele aldım. İsterseniz öncelikle okuyun ve aklınıza takılanlar için sonrasında benimle iletişime geçebilirsiniz: Boşanma Sürecine Dair Soru-Cevap

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, puan: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
İLETİŞİM
Sosyal Medya
Soru Sor
WhatsApp
Telefon Görüşmesi ( Sadece Müvekkil )
TürkçeEnglishFrançaisItalianoPolski