Ana Sayfa  »  

Aracıma çarpıp kaçan aracın plakasını karakola verip şikayetçi oldum

Soru ve Cevap BölümüKategori: Avukata Danışma SorularıAracıma çarpıp kaçan aracın plakasını karakola verip şikayetçi oldum
bünyamin 7 ay önce soruldu

merhaba , aracıma çarpıp kaçan aracın plakasını karakola verip şikayetçi oldum ve savcılıktan kovusşturmaya yer olmadığına dair karar çıktı çünkü delil sunmamıştım, şimdi elimde kendi araç kameramın çektiği görüntü var ama plaka okunmuyor. aracı kaçarken arkadan çekmiştim plaka okunuyor. trafik ekibi geldiğinde tutanak hazırlanırken çektiğim aracımın hasar fotoğrafları var. hasar fotoğraflarındaki çevredeki bina ve araçlar ile , kaçan aracın arkadan çekilmiş fotoğrafındaki çevre unsurları birbirini tamamlar nitelikte. şimdi ben elimdeki deliller ile karara itiraz mı etmeliyim yoksa savcılığa yeniden suç duyurusunda mı bulunmalıyım. yada başka bir adli masaya mı başvurmam gerekiyor. mahkemeyemi vermem lazım. bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim teşekkürler.

    Generic placeholder image
    Avukat Saim İncekaş
    Avukat Saim İncekaş Avukatlık Ofisi'nde kurucu avukat.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, puan: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
tr Türkçe
X
error: Uyarı: Sağ tıklamak için üye olabilirsiniz !! Üye olabilmek için tarafımızdan referans kodu almanız gerekmektedir.