SGK’ya Sağlık Güvencesi İçin Başvuru Dilekçesi

HATAY SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜNE

TALEPTE BULUNAN        : ………

TALEP KONUSU : Boşanma sonrasında sağlık güvencem kalmaması nedeniyle,                    babam olan ……… in sağlık güvencesinden                                yararlanma talebimden ibarettir.

AÇIKLAMALAR  : Ben X tarihi ile boşanmış bulunmaktayım. Dolayısıyla artık eski eşimin sağlık güvencesinden yararlanma imkanım kalmamıştır.

Neticede şuan itibariyle herhangi bir sağlık güvencem bulunmaması ve babamın sağlık güvencesinden yararlanma imkanım bulunması nedeniyle babam olan …….. TC Kimlik numaralı ……….. sağlık güvencesinden yararlanmak istiyorum.

Gereğinin yapılmasını olumlu veya olumsuz cevabın tarafıma yazılı olarak bildirilmesini talep ediyorum. (tarih)

EKİ: ….. Kimlik Sureti

TALEPTE BULUNAN

Vekili Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatı

Son düzenleme tarihi 20 Mayıs 2020 18:11

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.