Satış Şeklinin Tayin Edilmesi Talebi

İcra dosyasında taşınmazın satışının gerçekleştirilmesi sırasında satışın ne şekilde yapılması gerektiğinin belirlenmesi için “satış şeklinin tayini” talep edilmelidir.

Avukat Saim İNCEKAŞ tarafından bu yazımızda satış şeklinin ne şekilde tayin edilmesi gerektiği paylaşıldı.

ADANA … İCRA MÜDÜRLÜĞÜ’NE

DOSYA NO:

Dosyamız borçlusu ………………. adına kayıtlı iken  haciz konulan ……………. İli …………..İlçesi ………………Mahallesi Kayalı Mevkii  Cilt/Sayfa ………….Parselde kaim gayrimenkulde borçlu bakımından  elbirliğiyle mülkiyet söz konusudur.Satış şeklinin tayini için dosyanın İİK.nun 121 maddesi uyarınca ilgili İcra Hukuk mahkemesine gönderilmesini talep ederim.

Alacaklı Vekili

Son düzenleme tarihi 13 Ekim 2020 21:49

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.