Reddiyat Talebi Örneği

İcra Reddiyat Talebi Örneği 1

T.C ADANA 12. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

Dosya no:

Alacaklı vekili geldi.

Yapılan satış ile dosyaya 20.000 TL yatırılmıştır. Dosyada herhangi bir araştırılacak husus kalmamıştır. Hal böyle olunca, dosyadaki paranın tarafıma reddiyatının yapılmasını vekaleten arz ve talep ederim dedi.

Avukat Saim İNCEKAŞ – Seyhan/Adana 01010

İcra Reddiyat Talebi Örneği 2

İcra Dairesi Reddiyat Talebi

T.C. ADANA 3. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

DOSYA NO :

Yukarıda numarası belirtilen dosyamıza yapılan tahsilatın aşağıda belirttiğimiz İBAN numarasına REDDİYATININ yapılmasını talep ederim.

T.C.Kimlik No :

Hesap Sahibi :

Banka Adı : Vakıfbank

Banka Şubesi :

Iban No :

ALACAKLI VEKİLİ

İcra Reddiyat Talebi Örneği 3

ADANA İCRA MÜDÜRLÜĞÜ’NE

DOSYA NO:

ALACAKLI LİMİTED ŞİRKETİ’NİN TAKİP ALACAĞI KESİNLEŞTİĞİNDEN BORÇLU TARAFINDAN 15.000 TL 12 TARİHİNDE DOSYAYA YATIRILMIŞTIR. UYAPTA KAYITLI BANKA HESABIMA DOSYA ALACAĞININ YATIRILMASINI ARZ VE TALEP EDERİM.

ALACAKLI VEKİLİ

Hakkında: Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Epistemofili teşhisi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Ayrıca

İtirazın Kaldırılması ve İflas Dava Dilekçesi

NÖBETÇİ ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ’NE DAVACI : VEKİLİ : DAVALI : KONU : İtirazın kaldırılması ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: