PTT’ye Tebligat Akıbeti Sorma Müzekkeresi

PTT’ye Tebligat Akıbeti Sorma Müzekkeresi -1-


Kadıköy 4. İcra Müdürlüğü

2008/1941 E.

  1. YIL POSTA DAĞITIM MÜDÜRLÜĞÜ

KADIKÖY

BORÇLU      :

Borçlu şirketin ekli ……………….. tarihli listemizin …………….. sırasında gönderilen tebligatın kime hangi tarihte tebliğ edildiğinin acele bildirilmesi rica olunur.(tarih)

Ek : Tebligat Listesi                                                                                                    Kadıköy 4. İcra Md. Yrd.

Not : Elden takiplidir.

Kadıköy 4. İcra Müdürlüğü

2008/1941 E.

  1. YIL POSTA DAĞITIM MÜDÜRLÜĞÜ

KADIKÖY

BORÇLU      : x

Borçlu şirketin ekli ……………….. tarihli listemizin …………….. sırasında gönderilen tebligatın kime hangi tarihte tebliğ edildiğinin acele bildirilmesi rica olunur. 06.05.2008

Ek : Tebligat Listesi Kadıköy 4. İcra Md. Yrd.

Not : Elden takiplidir.


Akıbet Sorma Müzekkeresi Örneği -2-


T.C.

İSTANBUL

….. İCRA DAİRESİ ……/…… Esas

                                                     

PTT BAYRAMPAŞA POSTA DAĞITIM MERKEZİ’NE

Müdürlüğümüzün yukarıda numarası yazılı dosyasından düzenlenerek HT……….. barkod numarası ile Müdürlüğünüze teslim edilen tebliğ mazbatası bugüne kadar dosyamıza dönmemiştir. Kayıtlarınızın tetkiki ile muhataba gönderilen tebligatın tebliğ edilip edilmediğinin, tebliğ edilmiş ise hangi tarihte ve kime ne şekilde tebliğ edildiği hususunun Müdürlüğümüze bildirilmesi rica olunur. (tarih)

ELDEN TAKİPLİDİR

İcra Müdürü

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 18 Ocak 2020 02:43

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.