Anasayfa » EKİBİMİZ » ÖZGEÇMİŞ – Avukat Saim İNCEKAŞ

ÖZGEÇMİŞ – Avukat Saim İNCEKAŞ

Avukat Saim İncekaş

          Avukat Saim İncekaş

ÖZGEÇMİŞ

Av. Saim İNCEKAŞ, Çeşitli değişim programları ile 2011 yılında ABD-Washington, 2013 yılı yaz programında Stockholm’de bulunmuştur. 2014 yılında tahsilini başarı ile tamamlayarak mesleğinin icrası için memleketi olan Adana’ya dönmüştür. ADANA BAROSU‘suna kayıtlı olarak avukatlık mesleğine devam etmektedir. Askerliğini subay olarak Gaziantep/Nizip ilçesinde ASAL şube başkanı olarak yerine getirmiştir.Uzmanlık alanları olarak kendisine AİLE, TİCARET, BİLİŞİM, İCRA, TAPU alanlarını belirlemiş, bu dallar üzerinde kendisini günbegün geliştirme gayreti içindedir.

Avukatlık ve hukuk hayatının dışında hobi olarak yazılımsal(software) teknolojilerle ilgilenmektedir. Webdesign(Css,Jquery),Wordpress, Joomla, Presta Shop(E-Ticaret), SQL Server, Phython gibi yazılım dilleri ile lise çağından itibaren ilgilenmekte, bu alanda çeşitli şirketlere web siteleri hazırlamış, sql server altyapıları kurmuştur.

Avukat Saim İncekaş kurucusu olduğu İncekaş Hukuk Bürosunda faaliyet göstermektedir. Boşanma, Ceza, İcra, Tapu ve Bilişim davaları üzerine uzman avukat olarak görev yapmaktadır. Adana’da Seyhan ve Çukurova’da Avukat Saim İncekaş’a ait hukuk büroları bulunmaktadır. İstanbul’da ise Çağlayan’da İncekaş Hukuk ofisi şubesi bulunmaktadır.

UZMANLIK ALANLARI

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Av. Saim İNCEKAŞ

Bu makaleyi sosyal medyada paylaşarak sitemize katkıda bulunabilirsiniz.

Özet- Aşağıdaki Tabloda Bilgi Almak İstediğiniz Maddelere Tıklayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 oy, puan: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLETİŞİM
Soru Sor
Danışma Formu
WhatsApp
Telefon Görüşmesi
error: Kopya İçerik Yasaklanmıştır.