Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Özel Vekil Nedeniyle CMK Dosyasında Vekillikten Çekilme Dilekçesi

Özel Vekil Nedeniyle CMK Dosyasında Vekillikten Çekilme Dilekçesi

AĞIR CEZA MAHKEMESİNE

DOSYA NO:

Yukarıda esasını belirttiğim dosya da sanık X Barosunca zorunlu müdafi olarak Kovuşturma aşamasında  görevlendirildik. Cmk Yönetmeliği ilgili hükmü gereğince “Sanığın kendini vekille temsil ettirmesi halinde müdafiinin/vekilin görevi sona erer.”   demektedir. Sanığın vekaletnameli avukatı vardır. Bu sebeple görevimiz sona ermiştir.

Uyap kaydımızın dosyadan silinmesini ve sanığa ait tebligatlarında tarafımıza yapılmamasını  talep  ederiz. tarih

Son düzenleme tarihi 20 Haziran 2020 18:32

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.