Nafaka Arttırımı İcra Emrinin Yeniden Tebliği

Nafaka Arttırımı İcra Emrinin Yeniden Tebliği


ADANA ( ) İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE

DOSYA NUMARASI            : …….. Esas

ALACAKLI                            :

VEKİLİ                                  : Adana İcra Avukatı Saim İNCEKAŞ

ADRES                                  :

BORÇLU                               :

ADRES                                  :

KONUSU                               : İcra takibine konu olan nafakaya ilişkin ilamdaki miktarın Adana X Aile Mahkemesi’nin …. esas, …….. karar sayılı ilamı ile arttırılması nedeniyle takibe konu borcun yeniden düzenlenmesi ve gerekli işlemlerin yapılması hakkındadır.

AÇIKLAMALAR                   :

1- Yukarıda bilgileri yazılı bulunan dosyada alacaklı tarafım.

2- Dosyaya esas olan aylık nafaka miktarı X Mahkemesi’nin …… esas, ……… karar sayılı ilamı ile X TL’ye çıkartılmıştır. Söz konusu ilamda dava tarihi olan X tarihinden geçerli olmak X TL’nin davacı olan tarafıma ödenmesine ve nafakanın her yıl Ocak ayı itibariyle ÜFE oranında arttırılmasına karar verilmiştir.

3- Tüm bu sebeple belirtilen ilamın dosyaya alınması ile gerekli hesaplamaların yapılması ile borçluya yeniden icra ödeme emri gönderilmesini ve bu doğrultuda gerekli işlemlerin yapılmasını saygılarımla talep ederim. (tarih)

ALACAKLI
Adana İcra Avukatı – Avukat Saim İncekaş

Son düzenleme tarihi 20 Mayıs 2020 03:49

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.