Müzekkerelerin Kaldırılması Talebi

Müzekkerelerin Kaldırılması Talebi

X İCRA MÜDÜRLÜĞÜNE

DOSYA NO:

Yukarıda esas numarası yazılı Müdürlüğünüz dosyasında borçlunun Garanti Bankası  no’lu hesabında bulunan … TL’lik miktara bloke konulması hasebiyle,  bloke konulan paranın borçtan mahsup edilmesine karar verilmesini, bakiye borcun da tarafımızca ödeneceğini  11/10/2019 tarihinde ilgili talep dilekçemizle belirtmiş idik.

16/10/2019 tarihinde bakiye borcu da ödemiş bulunmaktayız. Bu sebeple borçlu adına ilgili bankalara gönderilen 89/1 haciz müzekkerelerinin kaldırılmasını talep ederim.

Borçlu Vekili

Son düzenleme tarihi 23 Şubat 2020 19:47

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.