Motor Bloğu Satış Sözleşmesi

MOTOR BLOĞU SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Satıcı             :

Satın Alan    :

Bedeli           :

Özellikleri   :

Sahibi bulunduğum, yukarıda cins ve özellikleri yazılı …… plaka numaralı, …… model, …… marka aracımdan indirmiş olduğum, şu anda boşta bulunan …… seri numaralı, benzinli/dizel motor bloğunu …… YTL bedel karşılığında …… satarak satın alana teslim ettiğimi ve bedelini nakten, tamamen aldığımı, kendisinden herhangi bir hak ve alacağımın kalmadığını, alıcının işbu motor bloğunu kendi adına kayıt ve tescil ettirmekte serbest olduğunu kabul ve beyan ederim.

Satıcı             : Ad Soyad

İmza

Bende satın alan olarak, yukarıda cins ve özellikleri yazılı bulunan motor bloğunu satın alarak bedelini nakten ve tamamen ödediğimi, satıcıya herhangi bir borcumun kalmadığını ve işbu motor bloğunu kendi adıma kayıt ve tescil ettireceğimi kabul ve beyan ederim.

Alıcı              : Ad Soyad

İmza

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatı

Son düzenleme tarihi 20 Mayıs 2020 18:13

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.