MERSİN AİLE-BOŞANMA AVUKATI

MERSİN BOŞANMA AVUKATI

Boşanma süreci sancılı bir süreç olmakla birlikte bu sürecin iyi bir şekilde yönetilmesi elzemdir. Mersin boşanma avukatı olarak müvekkillerimizin bu süreçte maddi ve manevi olarak en az hasar ve yıpranma ile sonuç almasını sağlarız.
Boşanma süreci kapsamında üzerinde durulması gereken muhim konular şu şekildedir:

  • Mal paylaşımı
  • Katkı payı
  • Kusur oran atfı
  • Velayetin belirlenmesi
  • Anlaşmalı boşanma süreci

Mersin’de Boşanma Süreci ve İyi Bir Avukatın Önemi
Boşanma avukatının uzmanlık alanı aile hukukudur. Mersin’de ikamet eden eşler davayı boşanma avukatı aracılığı ile açar ve sürecin hızlı ve etkili bir şekilde sonuçlanmasını talep etmektedirler.
Dava sürecinde müvekkil lehine olan hususlar belirlenerek savunma ve karşı dava açılır. Boşanma avukatı güncel içtihatlar ışığında deneyimi ile birlikte herhangi bir hak kaybına uğramanızı engeller.
Mersin boşanma avukatı olarak tanınırlığa sahip avukatlık ve hukuk ofisimiz günbegün kurumsallaşmaktadır.

Boşanma Davası Avukatlığı Mersin

İncekaş Hukuk Bürosu avukatlarımız boşanma alanındaki uzmanlıklarını müvekkilerimize sunmaktadır. Mersin Adliyesinde açılacak boşanma davalarında veyahut aleyhinize açılmış olan bir davada tecrübeli bir vekil ile kendinizi savunma ve müdafaa etmeniz gerekmektedir.

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 14 Eylül 2020 17:34

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.