Maaş Haczinin Kaldırılması Müzekkeresi

Maaş Haczinin Kaldırılması Müzekkeresi

TC

X İcra Müdürlüğü

Dosya No:

İLGİ                       : X TARİHLİ YAZIMIZA EKTİR.

ALACAKLI            :

VEKİLİ                   :

BORÇLU               :

Yukarıda dosya numarası belirtilen takipte adı geçen borçlunun borcu nedeniyle almakta olduğu maaş veya ücretinin 1/4’ünün kesilmesine karar verilmiş olup ilgi yazımız ile borçlunun maaşı üzerine haciz şerhi işlenmişse de bu kerre konulan haczin işbu dosyamıza şamil olmak üzere “KALDIRILMASINA (FEKK’İNE)” karar verilmiştir.

Karar gereğince işlem yapılarak borçlunun maaşı üzerine konulan haczin kaldırılması ve dosyamıza ulaşmayan herhangi bir kesinti yapılmış ise şahsın müracaatında iadesi rica olunur.

İcra Müd. Yrd.

Son düzenleme tarihi 20 Mayıs 2020 03:53

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.