Maaş Haciz Tekit Dilekçesi

Haz 20, 2020 | İcra Hukuku

Maaş Haciz Tekit

  • Yukarıda adı soyadı ve TC kimlik numarası yazılı borçlunun  tarihli yazımızla borcu bitinceye kadar ücret, prim, nema ve ikramiyelerinin 1/4’ünün, teminatlarının tamamının borç miktarı kadarının haczine karar verilmiştir. Ancak yapılan kesintiler bugüne kadar Müdürlüğümüze gönderilmemiştir.

Maaş Haciz Tekit Dilekçesi

T.C

………. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

DOSYA NO: ………………… E.

İŞYERİ’NE

 

ALACAKLI

:

.

VEKİLİ

.

 

BORÇLU

:

 

BORÇ MİKTARI

:

 

 

Yukarıda adı soyadı ve TC kimlik numarası yazılı borçlunun  tarihli yazımızla borcu bitinceye kadar ücret, prim, nema ve ikramiyelerinin 1/4’ünün, teminatlarının tamamının borç miktarı kadarının haczine karar verilmiştir. Ancak yapılan kesintiler bugüne kadar Müdürlüğümüze gönderilmemiştir.

Borçlunun maaşından yukarıda anılan alacağın tahsili için kesinti yapılmasına, yapılacak kesintilerin muntazam olarak Müdürlüğümüze gönderilmesine, gönderilemiyorsa nedeninin bildirilmesine karar verilmiştir. Karar gereğince işlem yapılması, aksine hareket edenler hakkında İcra İflas Kanunu’nun 356 ve 357. maddelerinin uygulanacağının bilinmesi TEKİDEN rica olunur.

 

X

İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

İcra Müdürü

Mühür ve İmza

 

NOT: TEBLİGAT MASRAFI DOSYA İÇERSİNE GÖNDERİLMİŞTİR.

Avukat Saim İncekaş, kurucu sıfatıyla Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000’den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır.

Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9
E-posta: av.saimincekas@gmail.com
Telefon: 0534 910 97 43 
WhatsApp üzerinden iletişim için tıklayınız.
Telegram üzerinden iletişim için tıklayınız.

Avukat Saim İNCEKAŞ

Kurucu & Yönetici Avukat, Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Haftanın Özlü Sözü

“Bir saat adaletle hükmetmek, bir sene ibadet etmekten daha hayırlıdır.”  Hz. Muhammed(Hadis-i Şerif)

Kategoriler

Hukuki uyuşmazlıklarınız için avukata danışın!

blank

error: Uyarı: Sadece üyeler bu işlemi gerçekleştirebilir. Bilginin fonlanması ve geliştirilmesi amacıyla sitemize kayıtlı olmayan ziyaretçilerimizin günlük 3 makale görüntüleme hakkı bulunmaktadır.