Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerini yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Kredi Kartı ile Ödeme Sözleşmesi

KREDİ KARTI İLE ÖDEME SÖZLEŞMESİ


….. bünyesinde bulunan, internet üzerinden alışveriş imkanı sunan……internet adresi üzerinden……………….. sipariş no.su ile …/…/…. tarihinde vermiş olduğum siparişin aşağıda belirttiğim kredi kartımdan çekilmesini talep ederim.

Kredi Kartı Bilgileri:

Kredi Kartı 1:

Kredi Kartı 2:

Banka

Banka

Kart No

Kart No

Son Kull.Tarihi

Son Kull.Tarihi

CV nosu

CV nosu

Çekilecek Tutar

Çekilecek Tutar

Taksit sayısı

Taksit sayısı

Taksitli Tutar

Taksitli Tutar

İsim Soy İsim

İmza

Şahsi bilgileriniz, (kredi kartı, adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece 3. şahıslara kesinlikle verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır. Bu sorumluluk firmamız tarafından, yerine getirilemediği takdirde bütün sorumluğu kayıtsız şartsız kabul etmektedir. Bilginize sunulur.

Saygılarımızla …/…/…

Ad Soyad

İmza

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatı

Son düzenleme tarihi 23 Şubat 2020 21:26

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.