Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Kaymakamlıktan Tahliye Talebi

Kaymakamlıktan Tahliye İstemi ve Dilekçesi

KAYMAKAMLIK MAKAMINA

ŞİKÂYET EDENİN TC. KİMLİK NUMARASI

:

ADI, SOYADI, ADRESİ VE TELEFONU

ŞİKÂYET EDENİN VARSA KANUN TEMSİCİSİNİN

ADI, SOYADI, ADRESİ VE TELEFONU

ŞİKAYET EDİLENİN ADI, SOYADI VE ADRESİ

:

TAŞINMAZ  MALIN  CİNSİ VE BULUNDUĞU YER

:İŞYERİ

TAŞINMAZIN MEVKİİ   :

BALIKESİR İLİ BANDIRMA İLÇESİ 17 EYLÜL MAH.

  1. Ada No   /339
  2. Parsel No  /6
  3. Yüzölçümü   /87,92 M2 4 NO’LU BAĞIMSIZ BÖLÜM

TECAVÜZ VE MÜDAHALENİN YAPILDIĞI TARİH

:

TECAVÜZ VE MÜDAHALEYİ ÖĞRENME TARİHİ

MÜŞTEKİNİN BAŞVURU TARİHİ

:Tecavüzcüye yer emlakçı olması sebebi ile kiraya vermesi için anahtarı bırakılmış,ancak kendi adına işyeri açarak,abonelikler açtırarak taşınmazı işgalci olarak bedelsiz şekilde kullanmaya devam etmektedir. X tarihinde işgale son vermesi için gönderilen ihtara karşı da herhangi bir tahliye gerçekleştirmemiştir. Mağduriyetimiz devam etmekte,müvekkile herhangi bir kira bedeli de ödememektedir.

OLAYIN ÖZETİ

NETİCE VE TALEP :

Yukarıda izah edildiği şekilde, müvekkilin zilyed ve tasarrufu altında bulunan taşınmaz mala, yukarıda adı soyadı ve adresi yazılı bulunan mütecaviz tarafından  haksız olarak yapılan vaki tecavüzün/müdahalenin 3091 Sayılı Kanun gereği MEN edilerek taşınmazın boş olarak tarafımıza mahallen teslimini ve kanuni tahkikat masraflarının mütecavize yüklenmesini arz ederim.

Eki:Vekaletname,Tapu kaydı,ihtarname örneği

Davacının veya Kanuni

temsilcisinin  Adı-soyadı ve imzası

Son düzenleme tarihi 31 Ekim 2020 06:48

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.