Kasten Yaralama Şikayet Dilekçesi

Son Güncelleme Tarihi

ADANA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

 

ŞİKAYETÇİ               :

ŞÜPHELİLER             :

SUÇ                             : Kasten yaralama,hakaret,tehdit, ve çalışma hürriyetinin   ihlali

                                        

AÇIKLAMALAR       :Benim …..İlçesi,  Bağlıca mevkiinde  arazim ve ahırım vardır.Ahırımın  düzenlemesini  yapınca  çıkan toprağı arazimin kenarına yığdım.

05.05.2019 tarihinde  saat 16.30 sıralarında  ahırıma bakmak için ……. mevkiine arabamla gittim. Arabamdan indikten sonra  şüphelilerden ……. “ bana bağırdı ve  ahırımın düzenlemesi  sırasında çıkan ve  yolun kenarına yığdığım toprağı kastederek  “Şerefsiz, gavat, toprağı neden buraya yığıyorsun, sel gelse benim evi alır ” dedi. Ben  Mehmet Ağabey yaşına hürmet ediyorum, neden küfrediyorsun, burası benim taşınmazım, sana bir zararı yok,zararı varsa  şikayetçi olabilirsin” dedim.Buna rağmen şüpheli …….. bana yine “gavat” diyerek hakaret etti.Ben de kendisine  söylediklerini sana iade ediyorum dedim.Bunun üzerine şüpheli …..’ın oğlu …….. koşarak  geldi ve bana “şerefsiz,anasını avradını sinkaf ettiğim” diyerek saldırdı ve yumruklamaya başladı.Ben bunun üzerine yere düştüm.Yere düştürken sonra  ….’ın annesi olan şüpheli …… ve babası şüpheli ….. da bana tekme tokat saldırdılar.Bu arada şüpheli ……. bana hitaben “Orospu Çocuğu” dedi. Çalışanım olan …… şüphelileri üzerimden almaya çalıştı.Ancak onlar bana vurmaya devam ettiler.Bu sırada sesleri duyan yeğenimin arkadaşı olan ……. ve teyzemin oğlu …..  geldiler ve beni  şüphelilerin elinden aldılar.

Bu sırada şüpheli  …… arabasını hızlı bir şekilde üstüme doğru sürdü ve  arabadan aşağı indi ve bana hitaben “ sizi, teker teker buradan süreceğiz”diyerek tehditler savurdu.Bu arada şüpheli …… ise bana “seni buraya gömeceğim” diyerek  beni tehdit etti.

Araya girenler sayesinde şüpheliler  ahırımın önünden ayrıldılar. Şüphelilerin bana saldırmaları ve vurmaları nedeniyle yaralandım.Kafamda,dizimde ve vücudumun diğer bölgelerinde yaralanmalar oluştu.

Ayrıca sonradan çalışanım Ali Aykul bana şüphelilerden ……’ın  bu olaydan 4-5 saat önce “Biz amcam …….’ın arkasındayız, ….’u susturduk, sıra Hüseyin’e geldi, azdan az,çoktan çok gider “dediğini bana söyledi.

Beni kasten yaralayan, bana hakaret eden, beni  ve ailemi tehdit eden, iş ve çalışma hürriyetimi ihlal eden şüphelilerden şikayetçiyim.Doktora sevkimin yapılarak raporumun aldırılmasını, ayrıca yukarıda ismi geçen  şahitlerim ….,  …… ve ……’un tanık olarak dinlenilmesini talep ediyorum.Ayrıca olay yerini gören kamera kayıtlarını  da dosyaya delili olarak sunuyorum.

Şüpheliler hakkında kamu davası açılarak cezalandırılmalarını talep ediyorum.06.05.2019

 

                                                                                                                      (Şikayette Bulunan)

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana – Boşanma ve Ceza Avukatı

bir yorum bırakın

error: Kopyalama, kısıtlı içerik ve diğer özellikleri sadece kayıtlı üyeler kullanabilir. Menü>Üyelik sekmesinden detaylı bilgi edininiz.