Kapora Sözleşmesi Örneği

SÖZLEŞME

 

 

CİNSİ             : KONUT

İLİ                   : 

İLÇESİ           :

MAHALLESİ:

SOKAĞI         :

ADA NO         : 7

PARSEL NO : 14

DAİRE NO    : 9

ALICI ile SATICI MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ yukarıda kayıtlı taşınmazın aşağıda belirlenen koşullarda satılması için anlaşmışlardır.

1 – SATICI, sahibi bulunduğu yukarıda kayıtlı taşınmazın  TL’den satmayı kabul etmiştir.

Satış bedelinin ödeme şekli şu şekildedir;

2- Alıcı sözleşme bedelinden mahsup edilmek üzere tarihinde ödeyecektir.

3- Daire teslimi kullanıma hazır ve projeye uygun halde en geç 01/01/2019 tarihinde yapılacaktır. İskan ve oturma izni ile birlikte taşınmaz en geç tarihinde teslim edilecektir. İskanın alınması harç ve masrafları satıcıya aittir.

4- Tapu satın alım masrafları alıcıya aittir.

ALICI                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     SATICI 

İş bu sözleşme 3 nüsha halinde düzenlenmiş olup  …’nun huzurunda tarafların hür iradesiyle tartışılarak imza altına alınmıştır.

bir yorum bırakın

tr Türkçe
X
error: Uyarı: Sağ tıklamak ve kopyalamak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için site menüsünde yer alan Soru-Cevap forumuna katılmanız ve 10 adet farklı başlık altında cevap yazmanız gerekmektedir. Giriş şifreniz 10 adet cevabınız sonrası tarafınıza iletilir.