Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

İşverenin Haklı Nedenle Fesih Dilekçesi/Bildirimi

İşverenin Haklı Nedenle Fesih Dilekçesi/Bildirimi


FESİH
BİLDİRİMİ TEBLİGATI

… unvanlı, … SGK sicil numaralı işyerimizde tarihinden beri çalışmaktasınız.İş yerinde Ahlak ve İyi niyet kurallarına uyman haller ve benzerlerini gösterdiğinizden dolayı  4857 Sayılı İş Kanununun 25/II. maddesi uyarınca … tarihinde işinize son verilmiş ve firmamızla/şirketimizle ilişiğiniz kesilmiş olup tarafınıza herhangi bir kıdem ve ihbar tazminatı ödenmeyecektir.

Diğer ücret ve kanuni alacaklarınızın ödenmesi için firmamıza/şirketimize
müracaatınızı ricaen tebliğ ederiz.

Tebliğ Tarihi :

TEBLİĞ EDEN :

TEBELLÜĞ EDEN :

Adı Soyadı

Adı-Soyadı

T.C. Kimlik No

İmzası

Adresi

Adana İşçi Avukatı – Avukat Saim İncekaş

Son düzenleme tarihi 23 Şubat 2020 21:55

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.