Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerini yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

İŞVEREN ŞİRKETİN TRAFİK İŞ KAZASINI SGK’YA BİLDİRME DİLEKÇESİ

Sayı:2010/08/38

Konu:İş Kazası Hk.

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU
(İL) SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ
(İL)

….. Sicil numaralı ……. sigorta siicl ve ….. T.C. kimlik numaralı ……. , ……. tarihinde geçici görevini yapmak üzere görevlendirilmiştir.

Görevlendirildiği şantiyede mesai saati bitiminde çalışma araçlarını toplayarak kaldığı yere gideceği sırada karşı şeritten gelen …. plakalı araç kontrolü kaybederek çalışanımıza çarpması sonucu trafik iş kazası meydana gelmiş ve çalışanımıza olay yerinde vefat etmiştir.

Durumu bilgilerinize arz ederiz.

                                                                                                                                                              Saygılarımızla

Ek:İşyeri Kaza Bildirim Formu

Avukat Saim İNCEKAŞ Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 18 Ocak 2020 12:24

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.