İstinaftan Feragat ve Kesinleşme Şerhi Talebi

İstinaftan Feragat ve Kesinleşme Şerhi Talebi

ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ’NE

DOSYA NO: 2019 / … E.

FERAGAT EDEN

DAVACI                   :

VEKİLİ                     :

DAVALI                    : Hasımsız

KONU                       : İstinaf kanun yoluna başvurmaktan feragat ve kesinleşme şerhinin tebliği talebimizi havi dilekçemizdir.

AÇIKLAMALAR:

Sayın Mahkeme nezdinde görülmekte olan 2019/… Esas sayılı dosya çerçevesinde, 06.02.2020 tarihinde kıymetli evrak iptali talebimizi kabulüne karar verilmiş olduğu malumlarınızdır.

1- Sayın Mahkeme tarafından tesis edilen işbu karara karşı istinaf kanun yoluna başvurma hakkımızdan ve istinaf kanun yoluna başvurma sürelerinden açıkça feragat ediyoruz.

2- Sayın Mahkemenin kararına karşı istinaf kanun yoluna başvurulmasından feragat edilmesi nedeniyle gerekçeli kararın kesinleşme şerhine havi bir suretinin tarafımıza verilmesini arz ederiz.

SONUÇ ve İSTEM: Yukarıda arz edilen nedenlerle; istinaf kanun yoluna başvurmaktan feragatimiz göz önünde bulundurularak kesinleşme şerhinin tarafımıza elden tebliği hususunun gereğini bilvekale arz ederiz.

Davacı Taraf

Vekili

Av.

Son düzenleme tarihi 20 Mayıs 2020 16:11

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.