İşçilik Alacağı Arabuluculuk Başvuru Dilekçesi

İşçilik Alacağı Arabuluculuk Başvuru Dilekçesi

X ARABULUCULUK BÜROSU’NA

BAŞVURAN                   : (T.C. No:)

VEKİLİ                          :

–               

KARŞI YAN                   :

KONU                            : İşçilik alacakları konulu arabuluculuk talebidir.

AÇIKLAMALAR            :

Başvurucu müvekkil, ………..adlı işyerine bağlı olarak çalışmakta iken, ……. tarihinde işveren tarafından iş akdi feshedilmiştir. Müvekkilin hak ettiği fazla mesai ücret alacağı, hafta tatili alacağı, UBGT alacağı ve diğer işçilik alacakları talepli başvurumuzdur.

Başkaca bir usul kararlaştırılmadıkça arabulucunun taraflarca seçileceğini bildiğimi, başvuru dilekçesinde yer alan tüm açıklamaları okuyup anladığımı, başvuru konusuna ilişkin sahip olduğum tüm bilgiyi eksiksiz olarak ibraz ettiğimi beyan eder, iş bu başvurunun işleme konulmasını müvekkil adına arz ve talep ederim.

Başvurucu Vekili

Son düzenleme tarihi 23 Şubat 2020 16:55

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.