Adana Avukat Saim İncekaş Hukuk Bürosu

İncekaş Hukuk Bürosu

Avukat Saim İncekaş Hukuk büromuz boşanmaceza ve icra avukatlığı dallarında uzmanlık odaklı çalışır.  Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu uzman avukat kadromuz ile müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz. Pro bono dosyalarımızla toplum hafızasının şekillenmesine ortak oluyoruz. Ülkemizde adalet her şekilde tecelli etse de sonuca ulaşmak için tercih edilebilecek birçok yol vardır. Bu yollardan bazıları sizi hedefe en kısa sürede ulaştırır. İncekaş Hukuk olarak amacımız müvekkil ve danışanın engin tecrübelerimizden sonuna kadar yararlanmasıdır.

İncekaş Hukuk Bürosu Hukuk ve Danışmanlık Avukat Ekibi

Avukat saim İncekaş

Avukat saim İncekaş

Adana/Türkiye

Kurucu Avukat

Özgeçmişini incelemek için tıklayınız.

Avukat Tülin KESER

Avukat Tülin KESER

Adana/Türkiye

Avukat

Avukat Kemal Durmuşcan

Avukat Kemal Durmuşcan

Adana/Türkiye

Avukat

Özlem Bar

Özlem Bar

Adana/Türkiye

İcra & Muhasebe

Çalışma Alanlarımız

Boşanma ve Aile Hukuku

Adana’da faaliyet gösteren İncekaş Hukuk ve Avukatlık Ofisimiz uzman aile hukuku ve adana boşanma avukatı kadrosuna sahiptir. Anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, maddi-manevi tazminat, velayet, nafaka ve mal rejimi ve konuları üzerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız.

İşveren ve İşçi Hakları

İş hukuku; işçilerin haklarını, ücretlerini, işçilerin çalışma şartlarını ve koşullarını, bağlı oldukları sendikalarla ilişkilerini ve bu alanla ilgili tüm mevzuatları inceleyen ve temelinde işçinin özlük haklarını koruyan bir hukuk dalıdır.

İcra Hukuku

Alacağın tahsili veya borca itiraz hem maddi hem de manevi anlamda tarafları yıpratan bir süreçtir. Bu süreci icra avukatı aracılığı ile yürütmek, maddi manevi kayıplarınızın önüne geçeceğinden icra avukatları ile hukuki aşamanın takibi gereklidir.

Ceza Hukuku

Ceza davası süreci özellikle “sanık” yönünden sancılı bir süreçtir. İncekaş Hukuk ceza avukatları bu sancılı süreçte sizin yanınızdadır.

Ticaret Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu deneyimli avukatları ile ticari işletmelere Türk Ticaret Kanunu ve Şirketler Hukuku çerçevesinde Adana merkezli avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Miras Hukuku

Miras Hukuku ve avukatlığı uzmanlık gerektiren kendisine has bir alandır. Dolayısı ile bu alanda gerçekleşen hadiselerin uzman ve profesyonel bir avukat tarafından çözülmesi kişinin herhangi bir hak kaybına uğramasını engelleyecektir.

Kilit Özelliklerimiz

Dürüst ve uzman avukatlarımız

Modern ve Teknoljik Hukuk Hizmeti

5.000’den fazla hukuki makalemizle derin ve ilintili bilgi ağımız

Felsefemiz

1

Hukuk Her Şeyin Üstündedir

Kanunun ruhuyla uygulanması en üstün ilkemizdir.

2

Dürüst ve Samimi İletişim

Müvekkilerimizin hissiyatını her zaman ön planda tutarız. Onlar kendilerini rahat ifade ederse biz de bu sayede daha çok detay yakalarız.

3

Mükemmelliyetçi Tavır

Yaptığımızın işin aslen insanların hayatına dokunmak olduğunun farkında bir tavırla her işimizi en titiz şekilde yerine getiririz.

Makale

Dilekçe

İçtihat

Hukuk probleminizi bizimle paylaşın

error: