İmar Kirliliğine Neden Olma Belediye Encümenine Beyan Dilekçesi

İmar Kirliliğine Neden Olma Belediye Encümenine Beyan Dilekçesi

SEYHAN BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI‘NA

X parselde maliki olduğum taşınmazım üzerinde yapmış olduğum basit tamir ve tadil niteliğinde tadilatlara karşın X Belediyesi Encümeni’ nin X  gün 221 sayılı kararına karşın X 6. İdare Mahkemesinde iptali davası açılmıştır.

X İdare Mahkemesinin X Esas No’ lu dosyasıyla görülmekte olan iptali istenen idari eylemin mahkemenin kararının kesinleşmeden uygulanması halinde telafisi güç ve imkansız zararların oluşabilmesi durumunun gözetilerek telafisi güç ve imkansız zararlardan dolayı tazminat hakkımızı saklı tutmak kaydıyla ilgili encümen kararının uygulanmasının 6. İdare Mahkemesinde X Esas No’ lu dosyasıyla görülen davanın sonuçlanıp karar kesinleşinceye kadar bekletilmesini talep ederim.

Bilgilerinize arz olunur. tarih

İSİM SOYİSİM

Son düzenleme tarihi 4 Mart 2020 11:01

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.