Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

İhtiyati Haciz Feragat Derkenar Örneği

İhtiyati Haciz Feragat Derkenar Örneği


ADANA ( ) ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SAYIN BAŞKANLIĞI’NA

DOSYA NO:…./…. D.İŞ

Sayın Mahkemenizden sadır olan ihtiyati haciz kararı Adana  ….. İcra Müdürlüğü’nün 2……./……. E. Sayılı dosyasına ibraz edilmiştir. Borçlular hakkındaki ihtiyati haciz talebinden, esas hakkındaki haklarımız saklı kalmak kaydıyla feragat ediyoruz. Bu sebeple teminatın iadesine karar verilmesini vekaleten saygılarımla arz ve talep ederim.

 İhtiyati Haciz Talep Eden

        Vekili Av.  

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana  

             T.C.

             ADANA

  1. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

Dosya No:20…./……. Esas

ADANA 7 . ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SAYIN BAŞKANLIĞI’NA

DOSYA NO:2…./….. D.İŞ

          Sayın Mahkemenizden sadır olan ihtiyati haciz kararı Adana 8. İcra Müdürlüğü’nün 20……/….. E. Sayılı dosyasına ibraz edilmiştir. Borçlular hakkındaki ihtiyati haciz talebinden feragat edilmiştir. Bilgilerinize sunulur.

     Adana 8. İcra Mdr.

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 18 Ocak 2020 02:53

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.