Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

İcraya Posta Akıbeti Sorgu Talebi

İcraya Posta Akıbeti Sorgu Talebi


T.C.

İSTANBUL                

3. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ                                                                              

DOSYA NO  : Esas

Alacaklı vekili geldi. Borçluya karşı başlatılan takip neticesinde borçluya örnek no 10 ödeme emri gönderilmiş ve ödeme emri PTT internet kayıtlarına göre 30/07/2015 tarihinde tebliğ edildiği görülmesine rağmen bu güne kadar tebligat parçası dosyaya girmemiştir. Bu nedenle borçluya tebliğ edilen tebligatın akıbetinin sorulması için İstanbul Adalet Sarayı PTT şubesi’ne yazı yazılmasını talep ederim dedi.

ALACAKLI VEKİLİ

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 18 Ocak 2020 02:36

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.