İcrara Verme Sözleşme Örneği

Ara 8, 2019 | Tapu-Gayrimenkul Avukatlığı

İCAR SÖZLEŞMESİ

İCARA VEREN                          : İCARA ALAN                             : İCAR BAŞLANGIÇ TARİHİ   : . İCAR SÜRESİ                             : 1 (Bir) yıl ÖDEME ŞEKLİ                          : Tamamı peşin olarak ödenmiştir. İCAR BEDELİ                            : Bir yıllık toplam: İCARA VERİLEN YERLER     : …………………………. ili, ………………… ilçesi, …………… köyü, ………. mevkiinde kain ve tapunun ……… pafta, …………. kayıtlı ……………… m² yüzölçümlü sulu tarla üzerindeki hissesinin tamamı HUSUSİ ŞARTLAR 1- Yukarıda yazılı gayrimenkuller 1 (bir) yıllığına icara verilmiş olup Bir yıl sonra mal sahibine teslim edilecektir. 2- İcar bedeli olan toplam ………….. YTL. Peşin olarak mal sahibine ödenmiştir. 3- İcara verilen yer mala sahibinin izni olmadan bir başkasına kiraya verilmez devir edilemez. İcara verilen yerde pancar yetiştirilecektir. 4- İhtilaf halinde…………..mahkeme ve icra daireleri yetkilidir. ……….işbu mukavele 4 (dört) maddeden ibarettir. …/…/… İCARA VEREN                                                                                   İCARA ALAN Ad Soyad                                                                                              Ad Soyad İmza                                                                                                       İmza

Adana Avukatı Saim İNCEKAŞ

Avukat Saim İncekaş, kurucu sıfatıyla Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000’den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır.

Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9
E-posta: av.saimincekas@gmail.com
Telefon: 0534 910 97 43 
WhatsApp üzerinden iletişim için tıklayınız.
Telegram üzerinden iletişim için tıklayınız.

Avukat Saim İNCEKAŞ

Kurucu & Yönetici Avukat, Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İcrara Verme Sözleşme Örneği

Haftanın Özlü Sözü

“Bir saat adaletle hükmetmek, bir sene ibadet etmekten daha hayırlıdır.”  Hz. Muhammed(Hadis-i Şerif)

Kategoriler

Hukuki uyuşmazlıklarınız için avukata danışın!

blank

error: Uyarı: Uyarı: Bu işlem için giriş yapmanız gerekmektedir. Üst menüde yer alan üye giriş sayfasından ücretsiz giriş yapabilirsiniz.