Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerini yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

İcra Takibi Teminatın İadesi Talebi

İcra Takibi Teminatın İadesi Talebi

ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ HAKİMLİĞİNE

DOSYA NO          :

ALACAKLI            :

VEKİLİ   :

Borçlu   :

KONU   : Teminatın iadesi hk.

Mahkemenizin yukarıda esas sayılı yazılı dosyasından alınan ihtiyati haciz kararı ile ….  E. Sayılı dosyasından icra takibine başlanılmış ve süresi içerisinde itiraz edilmediğinden kesinleşmiş olduğundan, dosyaya yatırılan teminatın tarafımıza iadesi vekaleten talep ederim.

Alacaklı Vekili

Son düzenleme tarihi 20 Mayıs 2020 03:48

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.