Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

İcra İtiraz Dilekçesi Örneği

İcra İtiraz Dilekçesi Örneği Nasıl Hazırlanır?


ADANA 5. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ’ne

Dosya No                            :

İtiraz Eden Borçlu            :

Vekili                                     : Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana

Alacaklı                                :

Vekili                                     :

Konu                                     :        Borca , faiz ve ferilerine itirazlarımızın sunumu hak.

AÇIKLAMALAR

Müdürlüğünüz’ ün 2018 /  sayılı icra dosyasına ilişkin olarak düzenlenmiş bulunan X tarihli 7 örnek ödeme emri müvekkil Ltd.Şti. tarafından X  günü tebliğ alınmıştır.

Müvekkil şirketin alacaklı görünen AŞ.’ye ödeme emrinde yazılı olduğu şekilde herhangi bir fatura borcu bulunmamaktadır. Bu nedenle İcra Müdürlüğünüz’ün 2018 /  sayılı dosyası ile müvekkil şirket aleyhine yapılmış olan işbu takip ile ilgili borca, işlemiş ve işleyecek faiz ve ferilerine vekil olarak açıkça itiraz ediyoruz. (tarih)

Eki: Vekaletname

Vekili

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 23 Ekim 2020 10:13

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.