İcra Dosyasına Vekalet Sunma Dilekçesi

İcra Dosyasına Vekalet Sunma Dilekçesi


ADANA İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE

DOSYA NUMARASI          :

ALACAKLI                         :

VEKİLLERİ                        : Adana İcra Avukatı Saim İNCEKAŞ

ADRES                              :

BORÇLU                             :

KONU                                   : Vekaletnamelerimizin Kabulü ile UYAP Ortamından Alacaklı Vekili Olarak Kaydımızın Yapılmasından İbarettir.

AÇIKLAMALAR                :

Ekte sunulan vekaletnameler uyarınca alacaklı taraf vekilleriyiz. Dosyaya sunmuş olduğumuz vekaletnameler doğrultusunda UYAP sisteminde kaydımızın yapılmasını Sayın Müdürlüğünüzden talep etme durumu oluşmuştur.

NETİCE ve TALEP             : Yukarıda kısaca bahsedilen sebeplerden dolayı;

1-) Vekaletnamelerimizin kabulüne,

2-) UYAP sisteminde alacaklı vekili olarak kaydımızın yapılmasına karar verilmesini Sayın Müdürlüğünüzden saygılarımızla talep ederiz. (tarih)

ALACAKLI VEKİ
Adana Tazminat Avukatı – Avukat Saim İncekaş

Son düzenleme tarihi 20 Mayıs 2020 03:49

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.