İcra Dosya Borçlusuna Tebligat İçin Konsolosluğa Müzekkere Talebi

İcra Dosya Borçlusuna Tebligat İçin Konsolosluğa Müzekkere Talebi

T.C

ADANA

6. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE BRÜKSEL BAŞKONSOLOSLUĞU’NA

BAŞKONSOLOSLUK X

ALACAKLI            :

VEKİLİ                   :

BORÇLU               :

Müdürlüğümüzün X Esas  sayılı dosyası borçlusu X,  X TC  hakkında yapılan icra takibinde;

Borçlunun BAŞKONSOLOSLUK X adresinde borçluya tebliğ edilmek üzere düzenlenen ve içinde Örnek 7 İlamsız Takip Ödeme Emri sureti bulunan tebligat zarfı ve X Mal Müdürlüğüne ait 48.00 Türk Lirası tutarındaki  tebligat ücretine ait Alındı Belgesi X tarihli yazımız ekinde gönderilmiş ve borçluya tebliğ edilerek neticesinden bilgi verilmesi arz edilmişse de ilgili yazımıza cevap verilmemiştir.

Bu sebeple gerekli işlemler yapılarak işbu tebligatın akıbetinin araştırılmasını;  tebligatın borçluya tebliğ edilip edilmediğinin, tebligat parçasının Müdürlüğümüze teslim edilip edilmediğinin ve tebligat yapılmış ise hangi tarihte ve kime yapıldığının bildirilmesi arz olunur.

EK           :                                                                                                                                                             

Son düzenleme tarihi 20 Mayıs 2020 03:58

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.