Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

İcra Dairesi Araç Yakalaması İçin Ne Kadar Avans İstiyor?

İcra Dairesi Araç Yakalaması İçin Ne Kadar Avans İstiyor?

Binek araçlar için 2.500 TL, kamyon için 3.000 TL avans istenmektedir. Bu tutarın belirlenmesinde bölgelere göre yediemin tariflerinin de rolü vardır.

Kişisel Not: Tavsiyem Uyaptan talep gönderirken hiç müdüre sormadan parayı da göndermeniz. Bu durumda bir daha para eksik mi fazla mı incelemiyorlar bu seferlik böyle olsun deyip karar veriyorlar.

Son düzenleme tarihi 15 Ağustos 2020 20:56

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.