Hosting Şirketi Kurmak – Hosting Şirketi Nasıl Açılır?

Hosting Şirketi Kurmak – Hosting Şirketi Nasıl Açılır?

Hosting şirketi nasıl kurulur? Hosting şirketi kurma maliyeti nedir?

Öncelikle hosting şirketi kurma işi çok uğraştıran ve sabır isteyen bir iştir f çevremizde tonlarca hosting şir­ketleri mevcut kimisi ucuza veriyor kimisi pahalıya ki­misinin paket özellikleri iyi gibi gibi durumları söyle­yebiliriz, öncelikle eğer bir internet sitesi kurmak isti­yorsanız öncelikle domain almanız gerekir

Bazı hosting şirketleri host+domain hizmetinde bu­lunmaktadır tavsiyem ikisini de bir yerden alın işiniz sağlam olsun,

Bunun dışında internette bakıyorsunuz o kadar çok hoşt şirketi var ki acaba hangisinden alsam ? Sonuçta kredi kartı bilgilerinizle işlem yapacaksınız ve bu da son derece önemli ve bu iş için kesin ve önemli bir karar vermeniz şart.

İlk olarak o şirketin adını sağdan soldan komşudan duymuşsunuzdur ee hemen atlamıyorsu­nuz biraz araştırın oda şöyle; şirket hakkında forumlara konular açın o şirketten elbetkı alan olmuştur oradaki sayacak şusu iyi busu iyi ve sadece bir şirkete bağlı kalmayın hepsini araştı­rın ve size göre en iyisini tercih edin, şirketin teknik ekibi çok önemli siteniz de kaynaklanan bir sorunda anında çözüm bulmaları sizin açınızdan önemlidir, sitenin biraz da olsa ün salma­sına dikkat edin, düşünsenize herkes tarafından tercih ediliyor..

-YSBelgesi nasıl alınır?

Kısaca YS belgesi sizin adresinizdir .Ve karşıdaki kişi tarafından size güven ortamı sunacaktır eğer YS bel­geniz yoksa kısaca dolandırıcı damgası vurulur üstü­nüze , en basitinden x şirketi YS belgesi ar y şirketin­de yok tercihiniz hangisi olur ?

-Peki belgeyi nasıl alabilirim ? https://faaliyet.tib.gov.tr/yetbel/ bu adresten üyelik alıp başvurunuzu yapın,

A- Gerçek Kişiler İçin:

A-l): Başvuru sahibinin ıslak imzalı Başvuru Formu çıktısı.

A-2): Başvuru Dilekçesi çıktısının ıslak imzalı hali. A-3): Başvuru sahibinin Nüfus Cüzdan fotokopisi.

B-Tüzel Kişiler İçin:

B-1): Islak imzalı Başvuru Formu çıktısı.

B-2): Başvuru Dilekçesi çıktısının ıslak imzalı hali. B-3): Anonim ve Limited Şirketler için Ticaret Sicili­ne tescil edildiğini belirten son altı ay içinde alınmış Ticaret Sicil Kaydı aslı veya noter tasdikli sureti.

! YS belgelerinizi vergi levham yok acaba alabilirmiyim derdine düşmeyin , tabiki alabilirsiniz ama şu var kanunlarımıza göre vergisiz işlem yapmak suçtur ve bu ciddi derece de önemlidir

Bu makaleyi sosyal medyada paylaşarak sitemize katkıda bulunabilirsiniz.
    Generic placeholder image
    Avukat Saim İncekaş
    Avukat Saim İncekaş Avukatlık Ofisi'nde kurucu avukat.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, puan: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

tr Türkçe
error: Uyarı: Sağ tıklamak için üye olabilirsiniz !! Üye olabilmek için tarafımızdan referans kodu almanız gerekmektedir.