Hosting Şirketi Kurmak – Hosting Şirketi Nasıl Açılır?

Son Güncelleme Tarihi

Hosting Şirketi Kurmak – Hosting Şirketi Nasıl Açılır?

Hosting şirketi nasıl kurulur? Hosting şirketi kurma maliyeti nedir?

Öncelikle hosting şirketi kurma işi çok uğraştıran ve sabır isteyen bir iştir f çevremizde tonlarca hosting şir­ketleri mevcut kimisi ucuza veriyor kimisi pahalıya ki­misinin paket özellikleri iyi gibi gibi durumları söyle­yebiliriz, öncelikle eğer bir internet sitesi kurmak isti­yorsanız öncelikle domain almanız gerekir

Bazı hosting şirketleri host+domain hizmetinde bu­lunmaktadır tavsiyem ikisini de bir yerden alın işiniz sağlam olsun,

Bunun dışında internette bakıyorsunuz o kadar çok hoşt şirketi var ki acaba hangisinden alsam ? Sonuçta kredi kartı bilgilerinizle işlem yapacaksınız ve bu da son derece önemli ve bu için kesin ve önemli bir karar vermeniz şart.

İlk olarak o şirketin adını sağdan soldan komşudan duymuşsunuzdur ee hemen atlamıyorsu­nuz biraz araştırın oda şöyle; şirket hakkında forumlara konular açın o şirketten elbetkı alan olmuştur oradaki sayacak şusu iyi busu iyi ve sadece bir şirkete bağlı kalmayın hepsini araştı­rın ve size göre en iyisini tercih edin, şirketin teknik ekibi çok önemli siteniz de kaynaklanan bir sorunda anında çözüm bulmaları sizin açınızdan önemlidir, sitenin biraz da olsa ün salma­sına dikkat edin, düşünsenize herkes tarafından tercih ediliyor..

-YSBelgesi nasıl alınır?

Kısaca YS belgesi sizin adresinizdir .Ve karşıdaki kişi tarafından size güven ortamı sunacaktır eğer YS bel­geniz yoksa kısaca dolandırıcı damgası vurulur üstü­nüze , en basitinden x şirketi YS belgesi ar y şirketin­de yok tercihiniz hangisi olur ?

-Peki belgeyi nasıl alabilirim ? https://faaliyet.tib.gov.tr/yetbel/ bu adresten üyelik alıp başvurunuzu yapın,

A- Gerçek Kişiler İçin:

A-l): Başvuru sahibinin ıslak imzalı Başvuru Formu çıktısı.

A-2): Başvuru Dilekçesi çıktısının ıslak imzalı hali. A-3): Başvuru sahibinin Nüfus Cüzdan fotokopisi.

B-Tüzel Kişiler İçin:

B-1): Islak imzalı Başvuru Formu çıktısı.

B-2): Başvuru Dilekçesi çıktısının ıslak imzalı hali. B-3): Anonim ve Limited Şirketler için Ticaret Sicili­ne tescil edildiğini belirten son altı ay içinde alınmış TicaretSicil Kaydı aslı veya noter tasdikli sureti.

! YS belgelerinizi vergi levham yok acaba alabilirmiyim derdine düşmeyin , tabiki alabilirsiniz ama şu var kanunlarımıza göre vergisiz işlem yapmak suçtur ve bu ciddi derece de önemlidir

Avukat Saim İNCEKAŞ Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

bir yorum bırakın

error: Kopyalama, kısıtlı içerik ve diğer özellikleri sadece kayıtlı üyeler kullanabilir. Menü>Üyelik sekmesinden detaylı bilgi edininiz.